Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz totron #177 üzenetére

    hozzád hasonló, gondolkodásban kihívásokkal küzdők kedvéért.
    ezzel kezdted a mondandódat: "ki az a hülye, aki".
    megismétlem az idézetet tőled: KI AZ A HÜLYE.
    ha így kezded, vissza fogok szólni.

    és nem, nem vagyok hülye csak azért, mert beírtál egy gagyi hsz-t. pláne nem vagyok hülye csak azért, mert más topicokban is marhaságot írtál és azt szóvá tettem.

    ha elolvastad volna a hozzászólásaimat, akkor láthattad volna, hogy az a véleményem, hogy azt, hogy kertes vagy panel még egy embernél sem lehet konzekvensen eldönteni, tehát nyilvánvalóan nem lehet két vagy több különböző emberre általánosítást tenni, általánosan igaz állítást tenni. vagyis minden vélemény helyes, ami arról szól, hogy x szerint neki y a megfelelő megoldás. következésképpen azt bírálni, hogy egy másik ember másképp gondolja, helyből tévedés. lehülyézni a másikat olyanért, amelyben a hibát valójában te követted el, meg pláne tévedés.

    Tehát mégegyszer: nekem minden vélemény jó, ami arról szól, hogy valaki mit gondol magáról, és nem tűrök egy véleményt sem, ami ítélkezik másvalakiről, főleg, ha tévesen. Nem, nem hülye az, aki szakemberrel csináltatja meg a munkákat. ugyanez nem mondható el arról, aki erőszakosan akar beleugatni más életébe.

    az, hogy nem szervizelem és takarítom magam az autómat, nem fogyasztóiság. ez egyszerűen annak a tények az elismerése, hogy 2020-ra mindenkinek el kellett volna jutni arra a szintre agyilag, hogy mindkét tevékenység súlyosan környezetszennyező, tehát azt olyan csinálja, aki erre felkészült és akkreditált. nem azért nem cserélek olajat az autómban, mert nem terem az olaj a kertben, a benzin sem terem, benzinkúton mindkét problémát meg lehet elvileg oldani. azért nem cserélem magam az olajat az autóban, mert a fáradtolaj semlegesítése akkreditált technológiát kíván.

    Tehát ha ki vagy akadva, mert egyes helyeken eltüzelnek olyan dolgokat, amiket nem lenne szabad, akkor legyél kiakadva arra, ha kiöntik az olajat és tessék pozitívan értékelni mindenkit, aki meg nem.

    "Arról szól, hogy vannak, akik tipikusan flame jelleggel reagálnak, lásd: te, nem tudom szándékos-e vagy tényleg ennyire egybe folyik minden nálad.": arról van szó, hogy vannak, akik képesek mélyebb szinten is végiggondolni dolgokat (kívülálló vagy, ne érezd magad megszólítva), és minden kérdésre előmászik valahonnan egy hangos csoport, aki meg akarja regulázni a másikat abban a kérdésben. hogy értsd: azt csinálsz, amit akarsz. úgy értékeled a saját életedet és döntéseidet, ahogy akarod. és fogadd el ítéletalkotás nélkül azt, hogy a másik másképp gondolta. ez van benne az összes itteni hsz-emben. ha mást olvastál ki belőle, ülj vissza az iskolapadba.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák