Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Kolondrum #64 üzenetére

    " "Neked semmi sem jó!" >> Mert sokan nem tudják, ha valami nem tökéletes nekem, akkor nem jó. Addig megyek még nekem kerek nem lesz, akkor van peace."

    Ismeros erzes, az oruletbe tudtam magam kergetni ezzel a mentalitassal, mert sokszor felebredtem az ejszaka, hogy megoldottam egy problemat. Kepes voltam, heteket, honapokat gondolkozni egy probleman. Es amig nem volt megoldas, csak agyaltam.
    Nagyon zavart, minden elteres pl az auto gyari allapotatol, es zavartak a gyari hibak is, ami nem volt tokeletes, azt azza akartam tenni.
    Aztan jott az endorfin bomba, es boldog voltam, elsoporte az osszes ilyen gondolatomat. :K

    Most, hogy ujra a kerites rossz oldalan vagyok, mar ertekelni tudom a kulonbsegeket, es ralatosom van a sajat problemaim nagy reszere.

    Ezert latom a vilagot forditva, mert mindent amit teszunk valojaban az altalunk generalt problemak mellektermekenek megoldasara csinaljuk, amit az a gondolat vezerel, hogy ha megoldottuk a problemakat boldogok leszunk.
    Valojaban a 2-nek semmi koze egymashoz.

    Ez a gondolat hiaba tudatos reszemrol, akkor sem tudok sok mindenen valtoztatni, max annyi, hogy lustabb lettem, mert ezt mar ertem. Nem kell folyamatosan problema megoldason agyalni, mert lehet egy problema eltunik, de az agyam general 100 masikat a helyere. Potcselekves.
    Az agy azt gondolja, elerhetem az endorfin mamort ezzel a potcselekvessel, valojaban meg nem.
    Max kicsi loketeket, ami elgedettsegel tolt el. :K

Új hozzászólás Aktív témák