Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Ezekiell #1076 üzenetére

    ott bukott meg a dolog, hogy gyurcsány mondta ezt, aki vezette az országot. ezt a nyakatekert példát áthozva: az apple nem nyilatkozta ezt. én mondtam. és azért nem lehet gyurcsányi logika, mert nem az alattam valóknak nyilatkoztam ezt. a véleményem meg továbbra is az, hogy ha valaki "jól megél" ekkora "adó" mellett is, mindezt úgy, hogy ahogy írta is "Apple talán elsőként létrehozott egy app storet, ami a fejlesztőknek rohadt nagy segítség volt, és tényleg boldogan odaadták a 30% százalékot mert előtte rémálom volt a terjesztés", akkor ezek tudatában minimum pofátlannak tartom a hőbörgést, továbbra is tipikus esete az oda szarunk ahonnan enni kapunk-nak. másrészt ott a "gyurcsányi logika" továbbgondolása, amit a másik topikban írtam: Akkor ne fejlesszenek rá. Tömörüljenek egységbe, vonuljanak ki, aztán ha tényleg ennyire zavar minden fontos szereplőt, akkor az almának perek nélkül is engedni kell, mert ha fontos alkalmazások nem lesz elérhetőek ios-re, akkor majd mindenki vált droidra.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák