Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    Mindenütt szükség lenne az árak megvágására, mert nevetségesen drágák! Maguk alatt vágják a fát a meredek árazással!

    Ha nem lennének csak Win10-es játékok, eszembe nem jutna Windows-ért pénzt kiadni! Érdekességként: mikor a szakdogámat írtam, nem volt a gépemen Windows. Sokaknak kizárólag a játékok miatt van rá szüksége -egyelőre.

    llwynog: Szintúgy! Manjaro linux mellett használtam már dual boot-ot, de nem jött be nagyon. Jobban szeretem az "egy rendszer mind fölött" megoldást, nem jó kutyulni, az több problémát szül, mint amennyit megold! Ha lesz szuper Wayland, szuper Vulkan driver, szuper natív linuxos játékok, vissza se fogok nézni Windows-ra! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz AMn3t #8 üzenetére

    Persze, van egy halom program, ami köti a felhasználót a Win-hez, ez tény; de az is tény, hogy ez a legtöbb embert nem érinti! Én az átlagról beszélek. Engem is csak a játék köt, pedig használok még pár programot.

    azbest: Ahogy végeztem az összes gépemen lévő játékkal, darálom le a Win-t, és megy fel valami linux; majd előtte tesztelek, Tomb Raider (2013) biztosan megy linux alatt is, és állítólag nincs nagy hátrányban, Win-hez képest talán csak 20%-kal megy vacakabbul. Ha kijönne a Star Citizen linuxra, engem elveszítene a M$ végleg. :D

    Glenda: Netflix? Nekem nincs rá szükségem. DC++ működik linux alatt is, ahogy uTorrent is. :Google meghajtója helyett meg ott a sokkal jobb mega.nz! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz vhw #11 üzenetére

    Nagyjából Tőled függ, hogy mire mit fogadsz el jó érvnek! ;)

    A Windows szerintem legálisan jó csak, nekem ez számít. Nem szedek netről tört Win-t! De Windows insider se szeretnék lenni. :N Szóval én inkább fizetek, vagy linux, esetleg végső esetben inszájderkedés. Elvek szintjén pedig a linuxot támogatom, és a szabad szoftvereket. Szeretnék egyszer végleg linuxra térni, de a játékok miatt ez lehetetlen még egy darabig.

    Glenda: Időnként kompromisszumot kell kötni. Akinek ez túl fájdalmas, az vegyen pénzért oprendszert! Én nem érzem azt, hogy a játékokon kívül bármi egyéb a M$-hoz kötne, meg tudom oldani az összes problémám kényelmesen linuxon is.

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz King Unique #63 üzenetére

    A sokaknak mióta jelent mindenkit? Te magaddal vitatkozol.

    Mercel: Igazad lehet, mert már más is mondta! Engem nem zavar, fel se tűnik, ilyen vagyok, de tény, hogy már mást is ingerelt, talán a habitusbeli ellentétek képeződnek le benne annyira, hogy egyesek ingerküszöbét már át is lépik. Nagyapám, akit szerettem, egész életében imádott káromkodni, üvöltözni, vagy ha éppen nem, akkor is megtette; ivott, nem törődött a ruházkodással, borotválatlan volt mindig, és a kutyája után is ivott -pl. mustot, mert a kutya is szerette. Egyébként meg középiskolában tanított matekot és fizikát. :D Nekem az üvöltöző emberekkel soha semmi bajom nem volt, és szerintem nem is lesz! A sunyi, alattomos, trükköző alakokat nem tudom inkább elviselni, aki leordítja a fejem, az számomra még simán oké lehet!

Új hozzászólás Aktív témák