Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teal'C

    addikt

    Szerintem nem erről van szó.
    Ahogy közeledtünk majd elhaladtunk a bemutató mellett szépen megszülettek a kitalációk a készülékről:
    Pl: az új tipusú akku, 45wattos töltő a dobozban, zajszűrős füles stb stb...

    És sajnos ezeket készpénznek véve sok a háborgó pedig ezek közül a samu semmit nem erősített meg hivatalosan.
    Ha csak nem lesz valami űber hiba mint anno a 7esnél, nem hiszem hogy szart gyártottak volna. A szokásos minőségi darab lesz.
    Most lehet azt mondani (a Samu fizet engem meg akkora fan vagyok) De szerintem az egész mobilarénán nincs még 1 ember akinek annyi telefon fordul meg a kezében mint nekem idén ez lesz a 4. felsőkategóriás telóm. Sokan felvehetnék azt a nézetet "hogy hiszem ha látom" és nem a sok idióta álhírgyáros baromnak akinek csak az számít hogy holna 3emberrel több vitatkozzon a hülye cikkemen!!! Megjegyzem tisztelet a kivételnek!

    Én is várhattam volna hogy a kezdeti előrendelési számok után ami nem lesz kevés gondolom még rá tesznek egy kis mézes madzagot de nem akartam várni.

    Ui: Nem a Samsung fillérbaszó hanem a Magyar kereskedői társadalom. Német nagyker A80 409€, Note9 512gb 589€ (és ezen ők is keresnek) lehet számolgatni hogy lesz ebből itthon hivatalos 200-230 és 350-420 ezer forint.

    Ez a 30e sem kedvezmény mert ha kiszámolod kint pont ennyivel olcsóbb :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Új hozzászólás Aktív témák