Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roxan

    senior tag

    válasz D@niel #435 üzenetére

    No, az elmaradásom:

    Előrebocsátom, Winmo-ról váltottam, ideiglenesen, kölcsönben van a gép. Nem nagyon szerettük meg egymást, pénzért nem venném meg. Nagyjából összeírtam az általam hibának vélt tulajdonságait, de biztos van köztük, ami az én tudatlanságom miatt szerepel, pedig orvosolható.

    Nagyon gyakran belassul, és amúgy általában lassú. Pedig nincs tele semmivel. Rámegyek üzenetekre-mailre-beállításokra, és kb 5-6 mp-ig üres a képernyő. Néha annyira lomha, hogy újra kell indítani. 4 éves Mio A701-em gyorsabb.

    Volt, hogy sms írás közben lefagyott, újraindításkor minden addigi sms-em eltűnt.

    Home gombra (lehet, hogy nem az a neve) gyakran csak második-harmadik alkalommal reagál.

    Mail és fotó alkalmazásokban nem tudok egyéni mappát létrehozni, ömlesztve van ott minden.

    Fotót csak egyenként tudok törölni. Ugyanígy kontaktokat. Amikor megkaptam a telót, volt benne 1000 név és kb. 2000 fotó. Szenvedtem. iTunessal nem tudtam leszedni a másik ID miatt. Aztán lett egy gyári állapot visszaállítás, de így sok program elveszett.

    iTunes amúgy egy nagy sz@r. Csengőhangot nagy nehezen tudtam rá varázsolni (borzalom volt), de pl. sms hangot nem lehet. Hiába van 8GB háttértár, nem igazán tudok rámásolni fájlokat, nem tudom háttértárként kezelni, nincs mappa. Bonyolult, nehézkes.

    Ha van elérhető wifi és csatlakozik, de mondjuk nincs rajta net-elérés, csak szenved, nem megy át 3G-re. Várhatok, nem lesz semmi. Ilyenkor a wifit ki kell kapcsolni.

    Safarin nincs frissítés

    USB csatlakozó gagyi, mindkér végén könnyen törik.

    Felvettem egy fontos anyagot diktafonra, kb 12 perc. Nem tudja lejátszani, pedig látja, azt is hogy 12 perces. Ha ekkora anyagot nem kezel, miért nem vágta szét menet közben.

    Tanultam egy vizsgára egy 400 oldalas pdf dokumentumból. Nincs az oldalán csúszka, mindig végig kellett görgetnem a végén a 400 oldalt a végére. Szenvedés.

    Az otthoni wifi-n azzal a net beállítással tudok küldeni mailt a telefonról. Ha az nincs, marad 3G-n a T-s account. Ez szenved. Általában nem küldi el, visszadobja a leveleket, pedig jól van beállítva, mert van amikor elmegy (mint a fehér holló, ritka). Ez elég nagy szívás, mert legutóbb időben nem kaptak meg egy levelet. Jaaa, az el nem küldött levelek közül nem mindegyik jelenik meg a postázandó mappában, van, amit néha töröl. WTF?

    Ha egyszer beállítottam egy kimenő szervert a mailekhez, soha többé nem tudom törölni, nincs ilyen opció. Módosítani lehet.

    Automata fényerő beállítás felesleges, éjszaka sötétben az ágyban kisüti a szemem, nem veszi le a fényerőt.

    SD foglalat nincs: fekete pont.

    Nincs állapotjelző (sms, nem fogadott hívás) led, ez nekem nagy fájdalom. Ezért veszek majd HTC-t.

    Hangposta gomb rossz helyen van, akaratlanul mindig felhívom.

    Hosszú ékezetes karakterek kódolása nem kapcsolható, átmegy 70 karakteresbe az sms. Régen Nokiánál volt ilyen gondom, de ott ki lehetett kapcsolni.

    Sms, de amúgy bármilyen gépeléskor nincs kurzor, belejavítani a szövegbe, háát, egy nagy élmény. Vagy eltalálom a szót, vagy nem. Pedig nincs vastag ujjam.

    Nincs multitask. Ha két program között másolok-dolgozom, mindig újraindulnak.

    Képernyő automata elforgatás nem kapcsolható ki. Éjjel ágyban ez horror. Ferdén kell tartani, hogy épp jó legyen.

    Screen-ek között ikonmozgatáskor simán le tud fagyni, hosszú idő, mire magához tér.

    A telefon oldalán az üzemmód választó, nem mondom, hogy rossz, mert néha nagyon praktikus, de a 2 állas nagyon kevés. Kéne csendes-rezgő-csengetés üzemmód. Mert az első kettős állandóan kapcsolgatni kell a beállításokban, hogy épp jó legyen.

    Üdv, Rox

Új hozzászólás Aktív témák