Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz bigand77 #196 üzenetére

    Böngésző mondjuk behozza 0,03 mp-el hamarabb az oldalt,

    Legyen az inkább 5-6 vagy akár több másodperc is.

    meg az engribördz elindul 0,5 mp-el hamarabb

    Ez is hülyeség...

    Hogy 55 fps-en tudsz vele engribördzözni?

    Ez is hülyeség. Már egyszerűbb PC-s játékok szintjét elérő telefonos játékok vannak, de látom az Angry Birds-nél lergadtál...

    töredék mp-eket, hogy az most gyors, vagy inkább a nullához konvergál.

    Mint írtam fentebb, nem töredék másodpercekről van szó, csak ebben a hitben élsz.

    hogy erre cikkek, meg buzdítás szülessen, hogy mennyire megéri a csere.

    Ne haragudj, de valamit hihetetlenül elnéztél, szerintem te nem is ezt a cikket olvastad, vagy csak képzelted a dolgokat. Senki nem biztatott senkit vásárlásra és nem mondta senki, hogy megéri cserélni.

    te meg "érzésekre" alapozol

    Ja, egy kicsit más érzés, mikor nem szaggat a menu meg egy weboldal 5-10 másodpercel hamarabb tölt be...

    Biztos mind hülye azok közül is, akik leírták, hogy nincs számukra különbség

    Lehet, vagy csak irigyek, mert nincs rá pénzük, mint te... De ahogyan írtad maximum számukra nincs különbség, a valóságban van. Az meg már más téma, hogy van akinek nem éri meg cserélni, mert annyival nem tud többet az új model és neki megfelel a régebbi.

    úgy van tálalva, hogy hűű, ezek nagyon odavernek az egymagosoknak. Nem értem, hogy miért.

    Na akkor fuss neki megint.

    sztem viszont ez az emberek megtévesztése, és ebben nem csak a mobilarena vesz részt,

    Sztem meg ez már betegség, paranoia. Jézusom! :DDD :DDD

    nem is a 2magos telefonokkal kezdődött ,és nem is itt fog véget érni.

    Ez nagy bölcsességre vall...

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák