Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Воланд #41 üzenetére

    Hát persze! Ha már a milliókkal dobálózol… Mennyi Windows júzer is van? 1,5 milliárd? Mennyi Office 365? 80 millió. Ebből mennyi fizetett elő eddig? Az a 46 millió mondjuk 3%, és ebben benne vannak a vállalati, állami felhasználók is? Értem én, hogy ez lenne a trend. De még mindig karcsú, és majdnem annyi kapta (beetetésként) ingyen, mint amennyi előfizetett.

    @(#40) karak_22
    Hiányozna? Nekem az MSO 100%-os kompatibilitása hiányzik az ODF-fel. Ne kelljen már újra ‒ csak itt másodszor ‒ elmagyarázni, hogy ennek mi vagy ki is az oka! De amit írtam, az nem a kompatibilitásra, hanem a funkciókra vonatkozik. Az emberek 99%-nak nincs szüksége a csak az MSO által biztosított funkciók messze többségére.

    @(#42) King Unique
    Miért teszel fel kérdéseket, vagy miért fogalmazol meg kritikát, ha még azt a mondatot sem értetted meg, amivel kapcsolatban ezeket tetted?

    „Home usereknél pont fontos tényező a megszokás”
    Pont ez a „ha már lopják…” és az ingyenes beetetés célja. És te ennek tapsikolsz nagy boldogan…

    „Mivel is él vissza?”
    Mindig az első mondatod azt megemlíteni, hogy mindig ugyanazt hozom fel. Ezek szerint az US Dep. of Justice által az MS ellen indított per dokumentumait ‒ bár sokszor belinkeltem már ‒ még egyszer sem olvastad el, nagy eséllyel még a címeket sem nézted meg. Ezek után mit vársz tőlem? Miért akarnék veled kommunikálni, mikor teljesen fogalmatlanul szajkózod mindig ugyanazt?

    „Meg erről a ribbon témáról is lassan már le lehetne szakadni...”
    Ezt esetleg annak említsd, aki felhozta!

    „És mért ilyen a helyzet? ”
    Lásd két bekezdéssel feljebb!

Új hozzászólás Aktív témák