Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Touch-ko #119 üzenetére

    Ne hozzuk ide az Apple-t, erre felhozod, hogy ők rekordokat döntögetnek. Oké. :D Semmi köze a rekorddöntögetésüknek vagy a konkurens csökkenő eladásainak ahhoz, hogy a Samsung milyen chipsettel szereli a telefonjait. Sőt, ki merem azt is jelenteni, hogy a Hanjing (csak kitaláltam) SoC-ok lennének benne, amik vannak olyan jók, mint a Qualcommok vagy Exynosok, az se érdekelné a vásárlók 95%-át. Azért estek vissza, mert egyrészt ahogy írtad, semmi különöset nem nyújtanak a telefonjaik (kivéve a Note-okat, beleértve az Edge-et is), és relatíve drágák. Ezt kihasználták a fejlődő piacon a kínai és indiai gyártók. De ettől függetlenül a pénzesebb helyeken igenis jól áll a Samsung. A bérgyártás meg jól jövedelmező ágazat, miért dobnák el a tutit valami olyanért, amin lehet, hogy még vesztenének is? Amúgy meg szerintem a telefont vásárlók szintén magas hányada nem tudja, hogy a Samsung bérgyárt az Apple-nek, és ha tudják is, a legkevésbé sem érdekli őket. Attól még a Samsung telefonok olyanok, amilyenek. A következő negyedéves eladási adatok sem azt fogják tükrözni, hogy a bérgyártás jó-e vagy sem.
    Ja azt meg el is felejtettem, hogy nem rosszabb, ha egy neves gyártó valami kínai munkásnyúzó céggel gyártat? Látod, ez is olyan dolog, hogy több felől is lehet nézni. A lényeg, hogy valaki jó áron legyártsa a cuccomat.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák