Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Touch-ko #123 üzenetére

    Ennyire magadra vetted? Vagy minek kell a kisregény?
    Ha azt nem látod, hogy az iPhone userek elég nagy % ka csak menőzésre használj az iPhone-t akkor vak vagy.
    Semmi bajom a sorban álókkal, én is álltam már soba dolgokért... Csak nem kimntem berlinbe és sátoroztam ott 3 napot, majd amikor odajön a riporter (index) annyit mondok, hogy csak mert nekem kell, a másik meg, hogy ha iPhone od van akkor vagy valaki. Keress rá Index iPhone 5 megjelenés (nem itthoni sorbanállós story)
    1-2 órát állok valamiért. De napokat... Majd még egy indokot se tudok mondani, hogy miért?(értelmeset)

    Sokan mondták köztük pár szifonos oldalon, hogy szegény Samsungért nem állnak sorban a boltok elött. még is elad 30-40 milliót belőle és egyre többet.
    Nem kell ahhoz sorban állós fan tábor, ahhoz hogy eladja 10-20-30 milliót.

    Mindezek mellet, Android oldalon is van biztos nyomi menőző emberkék, megveszik a telefonokat aztán megy a root meg a jailbreak mert egy 1$ appért már nem tudunk fizetni.

    Ha ezeket nem látod akkor elég vak vagy.(Már ne vedd sértésnek)

    ui.: Kérlek értelmezd amit írtam mert kb úgy irtál mintha személyes támadásnek vetted volna amit írtam... Nem az iPhone userekel van a bajom. Magam is 2. telefonként azt használom. Csak egy jó nagy %-val... Akik megveszik mert menő, meg mert másnak is az van, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Touch-ko #129 üzenetére

    Valahogy nem megy ez neked:"Semmi bajom a sorban állókkal, én is álltam már sorba dolgokért... Csak nem kimentem berlinbe és sátoroztam ott 3 napot, majd amikor odajön a riporter (index) annyit mondok, hogy csak mert nekem kell, a másik meg, hogy ha iPhone od van akkor vagy valaki. Keress rá Index iPhone 5 megjelenés (nem itthoni sorbanállós story)".

    Én pont egy negatív példával találkoztam közvetlen környezetemben.Kishugom osztályán végignéztem iPhone-iPhone-iPhone.... Kishugom is elkezdett könyörögni iPhone-ért Megkérdeztem miért: "Mert az van mindenkinek aki menő."

    Elég sokat utaztam már, többek között Amerikában is jártam és sajnos pont az ellenkező példát láttam. Túlontúl sok agytalan ember aki csak veszi és veszi csak mert az ilyen olyan celebnek az van, stb. stb.
    Egyébként pont Amerika(az alap piaca az apple-nek) a legnagyobb majmoló ország ahol celebekkel eladnak mindent. Naiv feltételezni azt, hogy pont Amerikában a vásárlók egy nagy része nem majmolásért veszi.

    Menőzés... nem arra gondoltam, hogy előveszed és mutogatod:" Te láttad már az ááájffónom?"

    Nem azt írtam, hogy ez a "menőző" réteg túlnyomó többségben lenne, de elég nagy az arány így is.
    Mint már írtam tisztelet a kivételnek.

    Ha gondolod szívesen beszélgetek erről továbbra is de max privátban, ne offoljuk tovább a topikot.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • dezs520

    senior tag

    válasz Touch-ko #153 üzenetére

    Úgy látom ez már szállóige lett,de ezekből a beszólásokbol is látszik,hogy sokan nem követik az eseményeket,nem napra kész az infójuk.
    De nem is baj,hisz ők nem ezt a rendszert használják...de könyörgöm,akkor ilyenkor miért kell "beszólni"?
    Főleg hülyeséget.
    Ha legalább valami valós hibával,problémával jönne elő,akkor na,hisz van itt is kényelmetlenség(hiba) bőven,de neeeem:eddig mán joú vút a 3,5 cul is heheha...pffff

    [ Szerkesztve ]

  • Lirion

    addikt

    válasz Touch-ko #152 üzenetére

    Azt felejted/felejtitek el, hogy az apple és a felhasználói igen sokat tettek azért, hogy sokan köpködjék és lenézzék őket...

  • HuMarc

    addikt

    válasz Touch-ko #158 üzenetére

    A fórumon (és nem csak itt :( ) rengeteg a sznob, újgazdag kö×××ög Apple-fan, de az az igazság, hogy szerintem nem kisebb azon droidosok száma sem, akik azért szapulják az Apple-t, mer' az szar és kész. Ennél tovább nem is jutnak el az indoklásban.

    Engem is Apple-fanoztak már le, pedig semmilyen iCuccom nincsen, szimplán kijelentettem, hogy az Apple nem is olyan szar, ahogy azt néhányan mesélik :U

    Nem kell figyelembe venni ezeket a hülyéket, leállni velük vitatkozni pedig a lehető legnagyobb hülyeség :)

  • Lirion

    addikt

    válasz Touch-ko #158 üzenetére

    A tiszteletben tartásnak két oldalúnak kell lennie. Én azt látom, hogy a legtöbb alma tulaj a saját felhasználási szokásait akarja másokra is erőltetni, mondván, hogy az a jó és ami attól eltér, az elavult, gagyi, lassú, használhatatlan. Lásd itt is a kijelzőméretnél, ahogy felhozták az iphone tulajok, hogy semmi szükség a nagyobb kijelzőre, mert ez meg az és az s3 meg note tulajok csak a marketinget nyalták be. Megmondom őszintén, a fórumon nem nagyon láttam még olyat, hogy egy almás elismerte volna más gyártó termékét is, nemhogy még olyat írt volna, hogy valamiben a másik jobb. (Az ellenkező oldalról se gyakori, de többször láttam már ilyen megnyilvánulást egy droidostól, mint fordítva.) Amíg ez a fajta hozzáállás nem változik meg, addig újabb és újabb flamewarok lesznek a két tábor között..

    Egy pár gyöngyszem névtelenül a topikból, hogy mikre is gondolok:

    - Ugyanis a kezem nem fog megnőni attól hogy téjvében azt mutatják. Telefonnak 5" már sok.

    - egyedül a filmnézésnél jönne jól a nagyobb kijelző, de én mobilon nem nézek semmit

    - Ezért mert neked be tudja adni a marketing gépezet, hogy kell az 5", az még nem jelenti azt, hogy a 4" nem elég.

    - Mi a bánatnak [a nagyobb méretű és felbontású kijelző]? Én 15" (1440x900)-en is szűkösen vagyok, ha több dologra kell figyelni.

    - semmivel sem jobb élmény a nagyobb kijelzőn netezni, meg bármi egyebet csinálni, mert baromi kényelmetlen

    Az ilyen kijelentések azt mutatják, hogy a vitapartner nem képes objektíven vizsgálni a dolgokat, csak a saját igényeit ismeri el normának és mivel neki valami nem kell, ezért az másnak se kell. Ez sokak önérzetét piszkálja, mert hát "hogy jön bárki más ahhoz, hogy megmondja, nekem mire van szükségem". Ha valaki sokszor ír ilyen stílusban ("minek az, hisz nekem nincs rá szükségem"), akkor ne csodálkozzon, hogy beképzelt sznobnak fogják tartani az iphonejával, ha meg sokan írnak így a fórumon és ezzel elnyomják a normális tagokat, akkor kialakul az a vélemény, hogy minden iphoneos beképzelt sznob.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés