Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Parallaxis #313 üzenetére

    Hát pedig a Sirivel/Cortanával a reklámokban jól elbeszélgetnek, akkor mégse olyan jó? (A magyar piac meg kb. elhanyagolható továbbra is.) 1-1 voice kommandot teljesen jól kezelnek, hívj valakit, indítsd ezt, azt, teljesen jól működik.

    Én arról beszélek, hogy folyamatosan bizergálni a kezemmel nem akarom(ne adj isten tekergetni), jön üzenet, hívás akármi ránézek és max. nyomok valamit reakciónak. Tehát az hogy hozzáérek az inkább valamire reakció legyen, ne pedig egy akció indítása. Illetve ha már muszáj akkor ez a tevékenység a lehető legminimálisabb legyen, mint óránál, amit max. félévente 1 birizgálsz.
    Az egészben az a legnagyobb vicc, hogy az 1kezes használatú telefontól eljutottunk a két kezet lekötő okosóráig, ez tök elmebeteg, hogy egyesek szerint ez tök jó.
    Én elsősorban fitnesz kiegészítőként tekintek ezekre, így nekem minden ami egy Sony Smartband tudásnál többet nyújt felesleges.

    Nem az új dolgokkal van a baj hanem, hogy megmondják mit használj(mit kell használj), mert az neked jó. (Nyilván nem neked jó hanem nekik mert szépen megfejnek.)
    Nem volt Apple nagy telefon eddig fúj volt, most lett, és most éljen!

Új hozzászólás Aktív témák