Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz GeryFlash #32 üzenetére

    Nem tisztem védeni őket, nem gondolom én sem, hogy mindig mindenben végtelenül korrektek lennének.
    Én arról beszélek, hogy szerintem helyes az, hogy nem egy aspektust vesznek csak figyelembe, illetve értem és jogosnak tartom hogy nagyobb összpontszámot kap az a telefon, amin eleve több mindent lehet értékelni, ennyi.

    Azok a "szutyok képek" mondjuk szerintem nem olyan rosszak, mint ahogy páran előadják, és az utána belinkelt XR-t sem látom jobbnak. Ezen pl ugyanúgy túl vannak tolva a színek és a zajszűrés/élesítés.

    Még az iPhone videójára annyit, hogy arra is igaz, hogy bizonyos szempontok szerint elég jó, de az összképtől sosem voltam elájulva.
    Pl ha megnézed ezt, villódzik az ég meg a járda mint állat, 0:38-nál pedig olyan színátmenetek vannak az égen a túlzott tone-mapping miatt, hogy rossz nézni (mert ugye az mindig fontosabb, hogy ne égjen ki semmi, még közvetlenül a napba nézve sem).
    Nekem ez sokkal zavaróbb, mint mondjuk időközönként egy frame drop. A videója miatt sokat kritizált Huawei alkotása itt például sokkal jobban bejön nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák