Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz Silenzio #28 üzenetére

    Ezt a túlhevülést azóta sem tudták orvosolni?
    Ha lesz itteni teszt, remélem a srácok ezt is kipróbálják.

    A készülék egyébként tetszik.

  • k850

    addikt

    válasz Silenzio #28 üzenetére

    "Miért gondolja mindenki, hogy a képarány elriasztja a vásárlókat?" :F
    Ha szóba kerül a Sony 21:9 kijelző arány, akkor mindenki felhördül, ebből te mire következtetnél?

    Alsó és közép kategóriás Sonyval valamikor nekem is voltak minőségi problémák, de mióta a zászlósokat választottam , szerencsére nem volt semmi gondom. Minden márkánál vannak problémák a minőséggel, de ezt biztos tudod te is.

    Cinema Pro hát én se estem hanyatt tőle, egy lehetőség, aki megtanulja használni az biztos fogja szeretni. Engem nem izgat különösebben.

    Huawei fanként biztos nehéz megemészteni, hogy Kersztesi Laci egy-két funkciót a jobbra értékelt mit a márkád. Egyébként osztom a véleményét, hogy a Samsung zászlós hajók a legjobb mobilkamerás telefonok. De csendben megjegyzem, olyan pici különbségekkel, hogy csak akkor venni észre, ha közvetlenül egymás mellett nézzük.

    Életembe nem videóztam 4K-ba annyit most, csak azért, hogy leellenőrizem a melegedés problémáját. 15 perc után nem tapasztaltam semmi melegedés, talán egy kicsit langyosabb lett. Egyébként ez tényleg volt gond régebben a Qualcomm Snapdragon procikkal, de ez más márkánál is fent állt.

    A Sony azért szánalmas mert nem figyel a konkurenciára, de legfőképpen a vásárlókra!

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák