Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz k850 #16 üzenetére

    Sony Pictures Televízió? Ezt álmodtad?
    Miért gondolja mindenki, hogy a képarány elriasztja a vásárlókat? Épp ellenkezőleg, hisz úgy van kommunikálva, mennyivel több fér a kijelzőre.

    Amúgy meg nem ez a gond a Sony-val, hanem hogy bullshitel és megbízhatatlan. A tartalomkészítési képességekkel akarják eladni a telefont, de abban a leggyengébb.

    Ez a Cinema Pro kiváló app lenne, de filmes szemmel nem csinál mást, mint hogy manuál beállításokat és flat mode-okat ad utómunkához. Ezt áruházi app ezer éve tudja, és kell hozzá egy hardveres alap is, hogy legyen értelme.

    Filmes szemmel: hangyapénisz méretű szenzorokat "sportol" elfogadható fényerejű lencsékkel. Normális, értsd: filmes mélységélességet nem lehet ezekkel elérni, az valahol a dupla ekkora szenzorú Huawei-eknél kezdődne, amiknek épp lesajnálják a videós képességeit, de se a P30 Próm, se a Mate 20 Próm nagylátója nem szaggatott soha, az Xperia 1 meg diavetítést csinál.

    Ha ráguglizol, melyik a legjobb telefon filmezésre, Gugli saját listáján az X1-et hozza első helyre, pedig nevetséges, amit csinál. 4K-nál túlhevülés? Hatszázmillió év alatt se tudja kiküszöbölni a Sony?

    Múlt héten szereztem egy lerúgott iPhone SE-t csak és kizárólag filmezni. Le akartam meríteni az aksiját 4K filmfelvétellel (Filmic Pro), aztán el is feledkeztem róla. Mikor eszembe jutott úgy 20 perc után, még épp volt egy kevés nafta az akkuban, és egy picit langyos volt az a "játéktelefon". Márpedig az X1 úgy hevül túl, hogy ő a csúcsmodell. A Sony szánalmas, nemde?

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák