Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt160

    tag

    válasz Nashville #1858 üzenetére

    Akkor kis összefoglalás a teljesség igénye nélkül.
    Óra számlapot csak mókolva lehet feltenni, ha mást akarsz mint az a pár amit a Huawei ad.
    Ha a felső gombot is átállítanád, hogyan hoznád elő a fő menüt? Itt nincs gyűrű mint a samukban.
    Kedvencek eddig nem is voltak, ez új funkció, csak az alvást lehet hozzá adni, később remélhetőleg változni fog.
    Hívás, hát azért kicsit gondolkodjunk el, értem én, hogy futsz és futás közben nehéz kihangosítva illetve telefont a fülhöz emelve beszélni, de ha veled van a telefon futás közben, miért nem azon hallgatod a zenét és akkor tudnál telefonálni. Az óra egy kiegészítő, nincs benne eSIM (remélem jól mondom), így csak közvetítő. Magyaránt ne várjuk már el, hogy bluetooth-on keresztül fogad és küld mindent egyszerre. Samuk is tudtommal csak akkor tudják ezt ha az óra eSIM-el működik.
    Nem emlékszem pontosan, de ha a telefonon indítod az edzést, akkor a telefonon keresztül jön az utasítás is, erre már pontosan nem emlékszem, illetve két fülest veszel, egyik a telóra másik az órára csatlakoztatva, és mindegyikből csak az egyiket dugod be.
    Jobb ötletem nincs.
    Ha több mindent akarsz az órától ajánlom a Samsung Galaxy Watch-ot, de készülj fel ha sportolásra is használod naponta tölteni kell (asszony nem sportol és így is egy, másfél naponta tölteni kell), mert ugye a sokt tudás sokat is fogyaszt. (áráról nem is beszélve)

    [ Szerkesztve ]

  • adamfriday

    senior tag

    válasz Nashville #1858 üzenetére

    A fülhallgatóval vedd fel a hívást, akkor azon keresztül megy a beszélgetés.

Új hozzászólás Aktív témák