Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papin

    csendes tag

    Sziasztok! :)

    Én is most ismerkedek a telefonnal, jó a design, szép a képernyő (nem tudok betelni vele, van hogy elkezdem nézegetni a záróképeket), persze amikor vinni kell, még mindig nagynak tűnik, alig fér a zsebembe, eddig kisebb készülékeim voltak! Hardver gyorsnak tűnik, néha akad meg csak pl. játékban (ez lehet a játék hibája is, csak egyet próbáltam ki). Kellően hangos tud lenni, rezgése megfelelő, hálózati része is erősnek tűnik (pl. ahol egy notebooknak gondja volt a Wi-Fi csatlakozással, a telefon kevesebbszer veszítette el a jelet) A fényképezőtől kicsit tartottam, s persze ez még szubjektívebb, próbáltam eltérő fényviszonyok mellett, nyilván megvannak a korlátai, de szerintem szép képeket készít.

    Szoftver terén nekem furcsa és hiányzik, hogy kikukázták az alkalmazás listát (és ezt mint nagy ötletet tálalják), nem tudom miért jó az nekem, ha úgy kell elrejteni és pakolgatni ikonokat, mert az maga a teljes program, aztán ha mégis kell, próbálkozhatok a keresővel, de meglátjuk milyen lesz az új felület! Ezt leszámítva csak jókat tudok mondani, Telefon-kezelőt imádom, mindig féltem feltenni "ismeretlen" tisztító/optimalizáló alkalmazásokat, itt megkaptam gyárilag. Egészség, időjárás szintén tetszik! Két kártyával használom, itt mondjuk hiányolom (vagy nem találtam), hogy színnel is meg lehessen különböztetni őket az egyszerűbb választás érdekében, de másba nem tudok belekötni, meg nem is akarok.

    Aki most szeretne vásárolni, annak csak javasolni tudom, pár zavaró apróságon kívül minden nagyon tetszik benne! :C

Új hozzászólás Aktív témák