Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz daninet #6119 üzenetére

    En ilyen muszakib@zi vagyok, imadom a muszaki cikkeket es nem sajnalom ra a penzt soha. Viszont annak sem latom ertelmet, hogy altalam nem hasznalt dolgokert fizessek. Tv-t is igy vettem. Vehettem volna felmillaert 4k-t tv-t, amit meg evekig nem hasznalsz ki. Minek akkor? Vettem egy fullos fhd braviat, amit maximalisan ki tudok hasznalni. A telefonnal is igy vagyok. Ha a lite hardverja engem kiszolgal, akkor nem veszek ketszer annyiert telefont, hogy az a meregdraga es bivalyeros hw csak malmozzon. Emiatt voltam dilemmaban, hogy a kicsi is kiszolgal-e, de ugy nez ki, hogy bosegesen. ;) ;) Nezegettem a mm-ban tegnap a p9-et es osszehasonlitva a kettot abszolute nem mondhatni, hogy az jobban nez ki, maximum mashogy nez ki. A fem hatlap meg megint olyan dolog, hogy khmmm.... :D Harmadik szempont pedig az volt, hogy ne kelljen tokban tartanom es mindentol ovnom. Ez nem egy olyan draga dolog nekem, hogy ha osszetorom fel ev mulva ne tudjak venni egy masikat. Egy 150k-s telonal mar mas a helyzet. Mindenki maskent gondolkodik persze nincs ezzel semmi gond. :B :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák