Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Filip86

    csendes újonc

    válasz maaniac #6718 üzenetére

    Bocsi, de már van Android 6.0 is? Vagy akkor minek a 6.0 root?
    Engem érdekelne a Marshmallow eredetiben, de mi lesz benne olyan amihez kell a root?
    Bocsánat, hogy ide merészkedtem? Nem kötekedni szeretnék, csak 4 napja vettem ezt a telefont, és nem is olyan rossz, így függetlenül. Az Android 6.0 az sokkal jobb lesz? Hacsak nem akkuban? Sajna nekem a naptár tárolása,reggelre 40%-ot vesz le a fogyasztásból és nem tudom, hogy miért. Óránként 2%-al csökken a készenléti állapotban. Ez Így jó? Ennyire kevés a cuffla ebben az akkuban,vagy valami alapból rossz a beállításokban? Olvasgattam az írásaitokból, de erre nem kaptam választ. Xiaomi-ról váltottam de ott ez nem így működött.
    Ha tudná az LTE 800Mhz-et, soha nem kellett volna másik. Nálunk nincs 3G,mert a Telekom is meg a Telenor is az EDGE után csak 4G LTE B20 800Mhz-re fejlesztette az egész vidéket,és ezt a kínaiak nem tudják teljesíteni.Szerintem az egyetlen jó választás itthon ez a telefon lenne,ezért választottam én is,de röhejes a készenléti ideje is,a kínai telefonokhoz képest. 13 éve csak kínai telefonokat használtam,most váltottam! Mi a frászt rontottam el, hogy így szívja az akkut? Gmail-t nem lehet beállítani a zárképernyős értesítésre, mert ott a beállításnál meg sem jelenik a Gmail.
    Megköszönném a használható hozzászólásokat,és nem a visszaolvasásban látott, olvasott leb@szásokat,mert akkor rossz helyen járok :-)
    Szeressük egymást gyerekek!

  • Filip86

    csendes újonc

    válasz bubus66 #6722 üzenetére

    Szia!
    Egy kicsit sem veszem sértésnek :-)
    A telefon független 2SIM-es Build száma: ALE-L21C432B170
    Este ha lerakom,100%-on óránként 2%-ot csökken reggelre akkor is,ha kikapcsoltam a WIFI-t.
    22:00 órától reggel 6:00-ra mindig 84-85%-on áll.
    az akkumulátor infónál: naptár tárolása 38-42%
    google szolgáltatások: 18-22%

  • Filip86

    csendes újonc

    válasz forgat #6750 üzenetére

    Szia!
    zárképernyőn alulról felfelé húzod az ujjad és feljön egy menü.Itt nyomd meg a play gombot mert valószínűleg szüneten áll.(ekkor nem változtatja a képeket)
    Ja és default(magazine) téma legyen!

    [ Szerkesztve ]

  • Filip86

    csendes újonc

    válasz Micholas70 #6859 üzenetére

    Szerintem nem Te rontottál el valamit! Nekem is ugyanez a 14 napos log üzenet jelenik meg. Először azt hittem, hogy még nem használom a telefont ennyi ideje, de most már 17 napja van meg és az üzenet most is ugyanaz. Itt nincs valami Huawei-es felhő szolgáltatás mint a xiaominak van és oda kellene regisztrálni az új telefonnal? Rejtélyes mindenesetre. Egyelőre nincs szükségem az unlock kódra, de gondoltam megkérem, hisz nem kér enni. Így szembesültem a fentebb leírtakkal.
    bubus66
    Sajnos a naptár tárolás most is leveszi reggelre a 16%-os akku csökkenés 38%-át. Már leszedtem azokat az appokat, amik a naptárral kommunikálnak (call track,smsbackup,naptár widget),de így is az a helyzet,reggelre 8 óra alatt 16% kikapcsolt wifivel!
    A gmail-nek még most sem tudom, hogy hogyan lehet beállítani a zárképernyőn való értesítés kijelzését, hisz nem szerepel az értesítéskezelőben mert system app, és ezt a kérdést már feltettem itt, de senki nem tudott választ adni.

Új hozzászólás Aktív témák