Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz bubus66 #5235 üzenetére

    Szerintem elbeszélünk egymás mellett. Az általam lementett gyári ota KIZÁRÓLAG a gyári T-s ALE-L21HUNC150B130 romhoz jó, nyilván másikhoz nem, ahhoz teljes rom kellene (>2GB), nem frissítés (319MB). Ugyanazt csinálom mint a gyári ota, csak a letöltés és a frissítés indítása a menüből az kézi.
    Még a bootloadert se kell unlockolni hozzá, mert minden gyári és aláírt.
    Tehát akinek T-mobilos ALE-L21HUNC150B130 romja van, és nem jön a B181 frissítés, de mégis fel akarja tenni, az letölti a zipet, bemásolja a dload mappába, telefonon bemegy a beállításokba, ott a Frissítőbe, alul a menü gombot megnyomja, helyi frissítés. Ki kell hogy listázza, hogy Járulékos csomag: update.zip (update.app-nál teljes csomagot írt volna).
    Erre rá kell nyomni, utána a telepítést. Innentől ugyanaz mint a rendszer által letöltött OTA, újraindul eRecovery-ben és megcsinálja a frissítést.
    Se bootloadert nem kell nyitni, se root, semmi nem kell, minden teljesen gyári.
    Persze akinek nem egy érintetlen gyári T-mobilos ALE-L21HUNC150B130 romja van, annak semmit nem ér a csomag, mert csak erre az egy félére megy fel.
    Persze ha nem gyári a telefon, ki lett nyitva a bootloader és bele lett piszkálva a rendszerbe, akkor nem ilyen egyszerű, de én azokra gondoltam akik nem is akarnak hozzányúlni a szoftverhez, 3 kattintással tudják frissíteni a romot a legfrissebbre, ha a nagyságos T nem méltóztatott nekik is küldeni a frissítést.
    Még egyszer, csak hogy rögzüljön: gyári T-mobilos ALE-L21HUNC150B130 rom!!!!

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák