Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANDROID???

    addikt

    válasz mtibee2 #7382 üzenetére

    6-os betával kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom..

    alap:
    akku tartósság? Ez bármely telefonnál kb azonos.
    Egy akku kb 2 évig tudja az erősségét tartani, utána lassan veszít az erejéből.

    Csak megnyugtatás kép van egy 10 éves telefonom, mai napig működik, természetesen nem tudja már az 5-7 nap töltöttséget, de működik..
    Viszont szerintem ez totál nem ide tartozik..

    Tartósság, szerintem rendben, de ha pl építkezéseken dolgozol, vagy szereted reptetni a készülékeket és sajnálod ha sérül, akkor ez nem a te típusod!
    Tokban üveg fóliával simán rendben nyugodtan használható.

    Hangzása szerintem nagyon rendben, természetesen ne várjuk már a fél milliós hangfalszett hangzását, de nem egy szutyok hangú a készülék. ;)

    Frissítést, majd meglátod, amikor a telefon engedi a frissítést felteszed és élvezed ;)
    (Nem is értem ez miért lényeges)

    Kijelzőidő az üzemidőben, több dolog teszi össze, folyamatos full fényerő és erős 3D játék nem fog 5 órát eredményezni, pláne ha a háttérben fut több alkalmazás is, de ez is minden típussal így van. Olvasd el a tesztet is :K .

    Recsegést egyszer jelezték nálam vissza, meg kétszer a visszhangot, a factory segít rajta (ennek mikéntje az összefoglalóban, tuti nem írom le ide..).

    Ékezetes SMS-ek, nem vettem észre hibát, igaz inkább telefonálok, mint az sms-ket írogassam, talán vag 5-10 sms-t írtam amióta megvan (kb 3 hó, ezek pedig parkolás és hasonlók).

    Nem vettem észre, a GPS jel elvesztését kikapcsolt képernyőnél sem, akkor is mondja merre az arra. (most 5.0.1 rajta)

Új hozzászólás Aktív témák