Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    Sziasztok! Van itthon egy P8-as mobil. Tegnap óta nem lát semmilyen wifi hálozatot, reset és ki-bekapcs sem segített rajta. Itthon a hálozati rendszer újra lett indítva, hátha tiltja valamiért, de semmi. A hálozat hozáadása él, rámegyek, beírom, amit kell, probál kapcsolodni, de ismét semmi. Csináltam gyári visszaállítást, ugyanúgy semmi. 5.0.1-es android rendszer volt rajt, megpróbáltam frissíteni, manuálisan letöltöttem a 6.0-s verziót, belső memóriára raktam, dload mappába, kikapcs, a hangerő gombok (+ -) és a bekapcsológomb egyszerre való nyomásával be is jött a frissítés, elment 100%-ig, majd kiírja, hogy Software install failed... azóta azt írja, hogy rajta van a 6.0, de pl. frissítéseknél nincs lokál frissítés és a wifi továbbra sem működik. Ezekután próbáltam visszaállni 5-re újra, de 5%-nál Software install failed! üzenetet kapom, de volt már olyan is, hogy befagyott. Mobilneten keresztül van hálózat, de a wifit továbbra sem érzékeli. Wifi eszköz Mac-címe van. Előfordulhat, hogy megdöglött benne a wifi modul?
    UI: a háztartásban van egy másik P8, azzal semmi gond nincs. Ugyanaz a rendszer van rajta, mint ezen a frissítés előtt.

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák