Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz hockeyapu #175 üzenetére

    Mivel a P50Pro még friss csirke, sztem nem sok ember kezében fordult meg. Aki meg rendelkezik vele, az még nem fordult meg itt a fórumon, FB-n viszont tudok olyat, aki tudna segíteni neked. Itt nézz körül, meg itt.
    Én meglátásom P40Pro tulajként: nem váltanék az 50Pro-ra. Szelfikapszula megszüntetése fekete pont, mezei arcfeloldás van neki, amival sötétben kakukk, míg a 40Pro az infrás 3D arcoldással hibátlan vaksötétben.
    Kameráknál is van butítás, pl a széleslátó gyengébb minőséget fog produkálni a 40Pro-hoz képest. Monochrome kamera felesleges. 5x optikai zoomról lecsökkent 3.5x optikai zoom-ra, ami mondjuk az én esetemben nem baj, mert városi fotózáshoz és portrézáshoz kiváló, az 5x zoom körülményesebb, és az inkább tájfotózásra alkalmasabb. De ha már 3.5x van, akkor az 5x is maradhatott volna a monochrome helyett. Nálam ezek miatt bukik a dolog + P40Pro tapasztalatából kiindulva az elértéktelenedés. Fél év múlva már kb féláron fogod tudni eladni, 1 év múlva meg kb negyedáron.. s nemhogy rengeteget buksz, még nem is éri meg eladni..
    Lesz aki lebeszél e telefonokról, velük ne foglalkozz, legtöbbje troll s csak van a csoportokban.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák