Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz Viktor0610 #62 üzenetére

    Ki mondta hogy ugyanaz? Úgy hívják szoftver. Van ilyen, van olyan de ugyanúgy szoftver marad. A párhuzamot meg segítek elmagyarázni. Ha valaki imesszídzset akar használni annak nem lesz különösen ajánlott egy androidos készülék csinálhatsz te bármit. Aki hackelni akar 0/24 -ben annak lehet bármennyire ajánlott egy iphone akkor se venné meg semmi pénzért.
    Te hiába mondod hogy mennyire rossz google nélkül, ha valakit ez egyáltalán nem zavar.
    Ezért nem szabadna teljesen lehúzni egy mobilt emiatt.
    Még egy példa csak hogy picit kitérjünk:
    Adott egy telelefon, mobilarenán különösen ajánlott plecsnit kap. De nincsen rajta jack. Emberünknek pedig létfontosság a jack. Hiába különösen ajánlott az a telefon, az ő szemében semennyire nem ajánlott sőt nem is tetszett mert ő neki nem jó.
    Na és akkor van egy másik telefon, de nincs rajta jack. Tesztíró leírja hogy nagyon jó a mobil, de csak akkor kapna ajánlott vagy nagyobb plecsnit ha lenne rajta jack. És ha valaki sose használná a jacket? Láttál már te ilyen tesztet mobilarenán ahol egy jack miatt bukott az ajánlott plecsni és semmit nem kapott? Mert én nem. Na pontosan ez ment a huawei készülékekkel. Hiába jó telefonok, verdiktben nem kap ajánlottat mert nincs google. De ha valakinek ez nem jelent gondot? Az vegyen mást, mert ez akkor sem kap plecsnit. Itt a probléma.
    És persze én elhiszem hogy ebben van szubjektív vélemény, és az adott tesztelő úgy gondolja hogy a google hiánya neki nagy hiányosság. Na de mi van akkor ha az adott tesztelő azt mondja hogy minden ami nem ios az rossz ( vagy minden ami nem android, teljesen mindegy) Akkor kérem szépen az van hogy az 500 ezres s20ultra összegzésében az lesz hogy a telefon maga jó, meg ajánlott is lenne na de ios nélkül hogyan.. És itt érdemes elolvasni mit írtam fentebb, szerintem így már érthető. Talán túlmagyaráztam a dolgot, de azt akartam hogy minden magyar állampolgárnak érthető legyen a gondolatmenet mert jó matyar szokás szerint sok ember megjelent 0 mondanivalóval, gondolom kell a hsz vagy ki kell valahol élnie magát az embernek mert csak röhögésig (Min?) meg a fanatzimusig jutunk el, még itt is.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák