Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taz1

    csendes tag

    Sziasztok!
    Mivel időről-időre előjön a fólia-üveg kérdés, gondoltam megosztom.
    Ezt rendeltem amazonról, ha jól látom a német amazonon is van, nem tudom, h a UK szállt-e Magyarországra.

    Nagyon elégedett vagyok vele. Az enyém fekete keretes, nem egészen olyan, mint ami a német oldalon van, és ehhez épp ezért nem volt az a kis fiola folyadék sem, igy csak a keretesről tudok nyilatkozni.

    Már volt szerencsém hasonlóhoz ebay-ről, de azok csak körben a keret mentén tapadnak és ez okozza a szivárványosodást közepen, és nélam általában 2 hét utén le is jöttek ezek a fóliák.

    No ez a fólia teeljes felületen tapad, viszont a keretnek köszönhetően nem marad semmi hézag a tok ls a képernyő közt. El sem hiszem, hogy mennyit kerestem egy ilyen üveget.
    Az ujjlenyomatokaz sem gyűjti végre, mert bár mindegyikre ráírják, még is a többi olyan volt két perc utn, mint amit megforgattak zsírban. Ennek a felületén is érezni a spéci bevonatot, mert kicsit sikamlósabb, mint a többi. És az ominózus 'pontháló' sincs meg ennél, szóval tökéletes.
    Miután felraktam kellett 1-2 üra, mire az összes légbuborék kiment az üveg alul, de ez magától megtörtént, nem kellett masszírozni.

    A kivágások is szépen megvannak, az egyetlen hátrány talán az, h az ujjlenyomat leolvasó körul is van keret, tehát kicsit néha fordítani kell az ujjon, h szépen hozzáérjen, de megy pöpecül.

    A dobozban volt 2 csomag törlőkendő (nedves meg száraz, jó nagyok, elég a tisztításhoz), 2 üvegfólia, egy hátlapi matrica (ezt nem tettem fel), egy kis matrica a por összeszedéshez a kijelzőről és egy keret, ami segíti a fólia megfelelő helyre illesztését.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák