Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz mentos #5364 üzenetére

    Haverom teloja, persze más márka, de az talán mindegy is, ugyan így random újraindult.
    A gyanúm az volt, hogy valamelyik program/programok csinálják, tehát teljes FR-t csináltam neki.
    A lényeg hogy, az FR után nem engedtem hogy, automatán visszatelepüljenek a programok. Manuálisan is töröltem minden programot. És a PLAY-en a Saját alkalmazások és játékok menüben/ a Könyvtár almenüből még az "előzményeket" is töröltem a profiljából. Meghagytam neki, hogy tényleg csak az legyen fent amit használ is. És ha lehet, szűrjük ki, melyik lehet a ludas. Csak lassan apránként lakja be újra telefont. És meglátjuk melyik után jön elő újra a probléma.

    Szóval belépsz CWM-be és ott, FR elött, nyomsz egy wipe cash partition-t, és egy wipe dalvik cash-t, és mehet is wipe data/factory reset Természetes biztonsági mentés, és külső mmc eltávolítása után.

    Tudom én, hogy ez ágyúval verébre. De macerásabb megkeresni hogy melyik program okoz galibát, ami csak egy frissítés után jön elő. Ha egyáltalán ez volt a gond. Viszont a haver telója, hónapok után észhez tért, és azóta nem volt random újraindulása.

Új hozzászólás Aktív témák