Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muky_

    tag

    válasz Sword #3019 üzenetére

    Sziasztok!

    Én már jeleztem ,hogy vodás vagyok, 1 simes a telefon és függő 126-os firmwarrel.
    Elképzelhető, hogy a vodafone mindenhol ilyen készüléket árul.

    Sikerült manuálisan frissítenem a telefont. :))
    A Firmware Finder és a Firmware Finder Proxy programok kellenek.

    Első lépés a Firmware Finder beállitásainál az installation via system update legyen bekapcsolva.

    Frissítsük a listás (Get firmware list) majd válaszuk ki a 138-as firmware-t majd nyomjuk meg a send firmware to updater-t.

    Itt leírtak szerint menjünk a Beállitások-WI-FI részhez és állitsuk be a proxy-t.
    Proxy hosztnév : localhost
    Port: 8080
    majd mentés.

    Ezután szintén a Beállitások, de itt navigáljunk el a Rendszerfrissités fülre.

    Itt alapból nem fog frissítést találni ezért balra fent a három pötty és itt a Legfrissebb teljes csomag letöltése.

    Keres és láss csodát máris talál frissítést :)

    Itt nincs más dolgunk mint a Gyors Frissítés gombra nyomni. De előtte a Proxy-t kapcsoljuk ki a WI-FI résznél, különbem nem tudja letölteni a frissitést.

    Most hagyjuk magára a telefont míg letölti és elvégzi a rendszer a frissítését.
    Magától újraindul és már a frissített rendszer köszön vissza :D

    Mindenki készítsen biztonsági mentést a művelet előtt és kihangsúlyozom ,hogy mindenki csak saját felelösségére csinálja'
    Bocsi, hogy ilyen hosszú lett ,de próbáltam lépésről lépésre leírni a folyamatot. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák