Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #102 üzenetére

    Sajnos az az ellentábor véleménye, hogy a telo vásárláskor országot, pártot és vezért is választottál.

    Ezt mondjuk nem tudom miből veszed, ez erős sztereotípia de minimum csúsztatás. Két típusú Huawei vásárló van. Az egyik azt mondja hogy szuper volt, kár hogy nem lesz többet. A másik meg azt mondja hogy dögöljön meg az USA mert elvette a Kínai telefonomat pedig ők is kémkednek. Remélem érzed a különbséget. Olyat itt még nem láttam hogy valaki beleállt volna az első típusú vásárlóba, mivel a kommentje nem is ad vitaalapot...

    Én is vásárolok Kínából elég sokat. De ha holnap azt mondaná pl. az Apple hogy kivonul Kínából akkor megtapsolnám. Drágább lenne? Nyilván. Megvenném? Ha lenne keret igen, ha nem akkor elengedem. De nem az lenne a reakcióm hogy rohadjon meg az Apple meg Trump, mert értem a mögötte lévő érdekeket.

    És ez csak kizárólag a telefonokra igaz egyéb más kínai termékre nem vonatkozik.

    Az állatokat is csak az szeretheti aki vegán, a környezetvédők meg barlangaban laknak és makkot gyűjtenek az erdőben :U

Új hozzászólás Aktív témák