Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz doooo #2441 üzenetére

    Nem itt fogom a OneUIt megvitatni de van kint egy rakat kép és videó ! Az alapján látszik az irány ami egyenlőre egy WP utánzat olyan értelemben ,hogy hatalmas betűk felül és a kijelző fele kihasználatlan. Nekem nem tetszik de ez ízlés dolga. Azt meg nem tudtam,hogy Huawei fejes vagy aki ennyire belelát a dolgokba és pontosan tudja ,hogy a Huaweinek nincs ötlete a hibáról (ekkora baromságot) mert csak cserélgeti a telót. Nos én még nem láttam hivatalos állásfoglalást a Huaweitől így ugye azt sem tudni mi a gond és mi a válaszlépés. Erre írtam a türelmet. Nyilván mivel kötelező a 3 napos csere illetve a 14 napos így cserélnek mert kötelező. Mi mást vársz a hivatalos rajt után 7 nappal? A tömeges és ordas nagy hiba is teljesen hibás mert ha csak nem látsz bele a Huawei hivatalos adataiba nem tudod, hogy mekkora a hibaszázalék. Megint csak idevágsz baromságokat minden alap nélkül. A net nem mérvadó mert mindig azok az emberek írnak akiknek bajuk van, legyen az akármekkora kisebbségben is. És nem nem mondom, hogy nincs gond csak azt ,hogy megint túl van tolva mint az utóbbi időben bármilyen cég bármilyen problémája.
    Ajánlom figyelmedbe MKBHD kapcsolódó videóját, tanulságos :
    https://youtu.be/ndphYju6PVM
    Egyébként neked van ilyen telefonod ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák