Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrock

    addikt

    válasz kali #4648 üzenetére

    Érdekes kérdés, a P10 topic háromnegyede azon riceg, hogy nem jönnek a frissítések a dual-sim modellre... :)
    Engem nem zavar, bár elég sokat használom a netbankot, eddig még nem hallottam, hogy valakit meghekkeltek volna az update-k hiánya miatt...
    Nem tudom, az Oreo mennyivel ad többet, mert szerintem az Emui szépen elfedi a stock Androidot, ráadásul nekem nagyon bejön (a Samu-féle TW-t nem bírom adoptálni). Sok böngészés, email, PDF, zenehallgatás, fotózás, ebook, nuku játék.. ezeket tolom. Egyre inkább szeretném a laptopot kiváltani és a napi rutint ezzel nyomni. Ehhez igen fontos tényező, hogy az üzemidőt tekintve viszont lenyomja a P10-et.
    Ha nem rosszabb a kamerája és az audio képességei, mint a P10-nek, akkor az már félsiker. Sajnos a jövő úgyis a BT audio átvitel és a jack aljzat kukázása felé tolódik, ezt nem fogjuk elkerülni. Jó lenne összehasonlítani egy V30-al, mert annak a zenei potenciálját azt az egekbe emelik... Telóról zenét főleg futás közben, meg edzőteremben hallgatok, ott meg nem elvárás a hifi hang, elég, hogyha elfedi a tuc-tucot. :)

Új hozzászólás Aktív témák