Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz ha3fis #9306 üzenetére

    Úgy nyilatkozok, hogy nincs és nem is volt androidos Samsung-om (párszor futottam össze pár óra erejéig Galaxy Mini-vel, ACE-ekkel, amikor rootolni, navigációs és egyéb software-t telepíteni hozták hozzám). A Samsung androidos cuccai külföldön is népszerűek és kelendőek, emiatt nem kevés főzött ROM van hozzájuk. Viszont ha mobilnetezni akarsz vele, akkor egyszerre két eszköz fog merülni (ami szórja a jelet wifi-n és a wifi-only tablet, amivel fogod és amit használsz). Egyelőre még sejtem, hogy nem opció ez számodra, de ha belegondolsz, hogy a Telenornál kötelezettség nélkül 3 hónapig kipróbálhatod a Klikk!-et, úgy már megéri fontolóra venni egy telenoros vagy djuice-os SIM-kártya beszerzését és ezáltal horgászat közben értesülhetsz a világ legfrissebb híreiről, időjárás-előrejelzésekről, extrém esetben a wikipedia-n a kifogott hal fajtájáról, amit egyből posztolhatsz facebook-ra stb...
    Ha az előbb pozitívumként hoztam fel a főzött ROM-okat a Samsung-nál, akkor az S7 slim tabletnél meg kell jegyeznem, hogy a gyári szoftver szinte kifogásolhatatlan, az egyetlen negatívum, hogy a 2.2 android alá 1-2 modernebb program nem hajlandó települni (így maradtam le pl. a Sprinkle-ről, amikor akcióban volt Marketen Play Store-on). Ez a Huawei-es tablet biztosan képes OTG-re (bár lehet, hogy a Samsung S 5.0 WiFi is). Ami szerintem kiemelendő negatívum: a téglalap alakú pixelek. Nem annyira zavaró, hogy mindenképpen emiatt most azonnal lecseréljem a tabletet, de a legközelebbi vásárlásánál erre figyelni fogok.
    Ismerősi körömben eddig öten vettek ilyen táblát, amióta kipróbálták az enyémet, és mindannyian megelégedéssel használják.

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák