Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Apaxp #440 üzenetére

    A HMS Core is kell, legalábbis ahhoz, hogy számlapot tölts/vegyél, de a zenelejátszót szépen vezérli, én Youtube Musiccal használom, szépen átjön mi a hallgatott zene, állít hangerőt, léptet... talán beletekeréssel tudhatna többet, de végülis csak melóban használom háttérzenére, sosem dobja el a kapcsolatot+vettem 1-2 több információs számlapot, persze szépeket. Mondjuk sokat kell turkálni olcsó, de jó számlapért, de el lehet tenni kedvencekbe, ami tetszik, mindig vannak akciók.

    Én a Health appot ApkMirrorról szoktam leszedni, ha van Huawei Store, utána magától szól, ha van update. Bétákat is érdemes nézni, általában van valami extra bennük, annyit érdemes, hogy a Health-ot betenni automatikus indulásra, energiatakarékosságból kivenni, és lelakatolni, hogy ne zárja be soha a teló. Akksit nem eszik, gond nélkül reconnectel hatótávba visszaérve is legalább egy éve. Xiaomi Mi9T a telefon.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák