Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KoryHu

    aktív tag

    válasz celeburdi #58 üzenetére

    Igen, kb. ennyi is volt lehetőség a 20Ft-osok közül.

    Lumia 520 nincs, LG L7 II az akció első napján elfogyott, bár ígértek ide, de később hívtak, hogy biztosan nem lesz, Sony Xperia E1 nincs és július közepéig nem is lesz, meg van ez az Y530, amiből van, de én is csak 2 db -ot tudtam elhozni, előfoglalással.

    20 Ft-ért kb. mindenki viszi bónuszban ezeket most, főleg hogy 1 hete 18 ezer Ft volt Y530 és a Lumia 520 is (az még 1 hónapja 24e), az LG L7 II meg majdnem 30 ezer.

    A Huawei-re 2 év garancia van a Telenornál, és igen, a cikkel ellentétben ezeken előre rajta van a Telenor MyTV és a WPS (Kingsoft) Office is, a cikk azt írja az övükével nem lehetett doksikat megnyitni.

    Az egyiket még be se kapcsoltam, a másikat kb. megnéztem, de nem tűnik ez annyira rossznak! (nyilván több alkalmazást nem futtattam, ha valaki Facebook-Messenger-Vibert felrakja, biztos belassul a háttér miatt kicsit).

    A Sony Xperia E1-et említette még az eladó, hogy legelőször az ment ki, pedig szerintem sokkal rosszabb mint ez, rosszabb kamera, gyengébb processzor, nincs villanó se.

    [ Szerkesztve ]

    Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

Új hozzászólás Aktív témák