Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz hap6t #23713 üzenetére

    Ugyan én nem önszántamból de már nem vagyok P6 tulajd, viszont az emlékeim még igen frissek, így elmondom őket, hátha segít. Előre mondom, hogy szájbarágós segítséget nem adok, mert aki nem olvas és keres itt megoldás önállóan, az soha nem fog tudni semmit....ez fórumos tapasztalat sajnos. :(

    Szóval első körbe ajánlom figyelmedbe az összefoglalót és a kereső használatát.
    Nem tudom olvastad-e, használtad-e az összefoglalót és a benne található tanácsokat, programokat már. De mindenképp javasolnám ezeket megtenni. Van ott egy olyan is, aminek a neve huawei p6 toolkit vagy mi. Evvel igen sok mindent meg lehet varázsolni a már halál közeli állapotban sínylődő telefonon. A te általad említett "cipőt" is már sokan hordták itt szóval erre is tudsz keresni a fórumban.

    (#23718) Canga81 Mielőtt belevágnál, mert szabad, tedd meg feltétlenül, hogy csinálsz egy biztonsági mentést. Aztán feltétlenül csinál egy resetet is ha lehet akkor egy teljes gyári visszaállítást is. Nálam eddig ez ment így hiba nélkül míg megvolt a telefon. Semmi bajt problémát nem okozott egyszer sem az ilyen módon történő frissítés, bár jópáran nem ajánlották mert galibába keveredtek vele. Náalm 2 darab P6-n is hibátlan működést sikerült kihoznom mindig az ilyen módon való frissítéssel is.
    Tomi

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák