Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz Venn #10837 üzenetére

    Igazából ízlések és pofonok. Sok helyen bogarásztam, és nagyon megoszlott a vélemény a GB vs ICS párbajról. Volt, akinek atom lassú lett tőle a telefonja, és volt olyan, akinek megy mint a szél. (Én is ebbe a táborba tartozom.) Én már alapból úgy vettem kézbe, hogy 4.0.3-as ICS volt rajta. Gyors, nem fagy ki, nem lassul be. Annyi a titka, hogy karban kell tartani. Gyárilag irdatlan sok felesleges marhaság van bekapcsolva, telepítve aminek egy átlag mezei felhasználó semmi hasznát nem veszi. Ilyen az FB kliens, és annak a röpke 10-13 háttérszolgáltatása, akkor a Wi-Fi hotspot, a szinkronizáció, az email kliens (én speciel nem használom) és még sorolhatnám.

    Visszatérve a sebességre. Nekem van fent a Battery Doctor, és a Memory Booster (Pro változat). Ezeknek szépen be van állítva minden. Továbbá egy Root app remover, és egy Service Disabler progi. A Service disablerrel tudod kilőni a felesleges háttérfolyamatokat (pl. FB kliens, Gmail Kliens stb.), és nem is indulnak újra! Még telefon ki-be kapcsolás után sem. Csak ha te, újraindítod őket kézzel. Egyszóval, nekem így, és ilyen módszerekkel az ég világon semmi bajom az ICS-el. Toltam rajta játékot is, böngészek, wifizek, zenét hallgattam, fényképeztem. Egyszóval f*ngattam a telót, de semmi lassulás.

    Ha érdekelnek az alábbi appok, akkor:

    Battery Doctor: Google Play
    Memory Booster Pro: Google Play

    Root App deleter: Google Play
    Service Disabler: Google Play

    Ami még fontos. Célszerű Rootolni a telót, hiszen az utóbbi két program legalábbis, akkor tud maximális hatékonysággal működni. Ahhoz pedig mindenképp kell root hozzáférés, ha háttérszolgáltatásokat akarsz kilőni, illetve gyári programokat törölni.

    A Root App Deleter -nél miután elindítod, felajánlja hogy PRO vagy Safe módban akarod törölni a gyári programokat. Safe módban csinál belőlük backup-ot, PRO módban pedig nem. De odaírja mindenhez amihez hozzányúlhatsz, és azt is, amihez még safe módban se nyúlj, különben "gajra vágod" az oprendszert. Ha gondolod írj privátot, és szívesen segítek beállítani a progikat, és a telódat. :) Én erre szántam rá vagy 5 napot, de megérte. :D Neked ennyit már nem kellene, ne izgulj. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák