Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    Nekem is recseg a teló oldala, csak már nem mertem leírni, mert akkor megint jön vki, hogy bezzeg a HTC nem! :DDD
    Nálam ez akkor jelentkezik, ha a bal alsó műanyag feketet betétet nyomogatom oldalról... persze tudom, tudom, minek nyomogatom!? :) ...legalábbis eddig mindenki ezt mondta akinek mutattam, de engem azé picit zavar, főleg hogy az elején nem csinálta, fokozatosan kezdte el... azért majd ha nem leszek lusta felhívom a szervizt, hogy mit szólnak ehhez, ha csak kicserélik ezt az 1 betétet nekem az is jó, nem vágyon egyből komplett teló cserére.
    De ennek ellenére és annak, hogy nagyon idegesít az aksi 30%ánál jelentkező vérszomjasan erőszakos felugró ablak :D nagyon szeretem ezt a telót, picit sem bántam meg a vételt! Életemben nem volt még olyan telóm amivel ne lett volna gond, főleg softveresen, de ennek még mindig nincs is baja sztem, mert kicsit sem érdekel, hogy milyen hangosan csöng, mert ha olyan zajban vagyok ahol nem hallom meg, akkor úgysem veszem fel, mert azt se hallanám akivel beszélek :)

    De még ha van is 1-2 apróbb hibája (szoftveresek javításán meg dolgoznak is, úgy fest) sztem belefér, mert pozitívuma meg 100 van, főleg ebben az árban!
    Tőlem bezsebelt a Huawei egy nagy virtuális pirospontot! :) :C

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák