Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dstruirr

    csendes tag

    Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!

    3 napja vettem egy Wildfire S-t, a Mobilhálózat és a wifi is működött rajta..egészen tegnap estig. Most ha a gyors beállításoknál rányomok a mobilhálózatra akkor át se vált arra, hogy be egyből, csak akkor jelzi ki, ha belépek a rendes beállítások menübe. adatforgalom egyáltalán nincs, a kis ikon egy pillanatra se tűnik fel bármit is csinálok. A wifi pedig az eddig felismert hálozatokra elkezd csatlakozni majd 1mp után kiírja, hogy leválasztva, mindeközben a feljön egy kis ablak, hogy hálózatok keresése sikertelen. Ha megtalálja akkor is ez ugrik fel, ha nem akkor is, pedig a router mellett ülök, úgyhogy képtelenség, hogy ne legyen hatókörön belül... apám nyomogatta, hogy működjön az otthoni wifivel (annál a kezdetektől fogva leválasztva-t írt ki) de nem láttam, hogy bármit is elállított volna..bár laikus vagyok és nem értek annyira hozzá az tagadhatatlan.. szóval ha bárkinek van vmi ötlete, segítsen, mert ez hogy 3 napos a telefon és kb arra nem tudom használni, amiért lényegében vettem, elég elkeserítő:( Köszi előre is!!!!!!

    Ha ez valamit segít: http://www.youtube.com/watch?v=2qHMFqZ2Uj4 ugyanezt csinálja az enyém is, plusz a mobilhálózat se jó..a kommentekből ítélve sok jóra nem számítok...

Új hozzászólás Aktív témák