Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    Na, tegnap feldobta az ertesitest az update, raboktem, h tolja fel.

    Hat... nem dobtam tole hatast.

    A korabban emlitett uj fajta ikonok a "redonyon", bar nem a legjobbak, de szserintem nem olyan veszesek.
    Ami mar engem jobban bosszant, hogy vartam a dark mode-ot, mint a messiast, erre nem csak a redony lett olyan? Az is csak reszben, az aljan pl az idojaras widget ugyanugy feher. Ahogy a beallitasok menu is. :(
    En nem tudom, ha mar mindent majmolunk almatol, a konzisztenciat, egyseges dizajnt miert nem lehet? :F

    Az idetlen toltescsatlakoztato hangrol nem is beszelve. Jo dolog az, de ha legalabb valami kis finom, szolid hang lenne, mint mondjuk alman, samun, huvelyen, stb. De neeem, okvetlen ilyen hangos, riaszto hang kell.
    Gondolom, nem lehet kikapcsolni, mi? Nem talaltam ra opciot.

    A hangerocsuszka latom oldalra koltozott. Nem lenne ez sem rossz, kozelebb van a telefon szelehez, de eddig, ha pl le akartam nemitani, vagy rezgore allitani a telot, csak nyomkodtam a lefele hangerot amig az adott allapotba nem rakta magat. Most meg meg kulon bokodjem a kijelzot, mert a csuszka az a lejatszo hangereje, nem a csengese. :W
    Gondolom, ezt sem lehet allitani, ahogy a balra koltozott orat sem? Siman lehetne ezeket is allithato funckiova tenni szerintem.

    Ezek persze nem a telefon, hanem a Pite "sarai", mielott...
    Talan a toltohangot kiveve.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák