Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Mac! #346 üzenetére

    [OFF]Teljesen követhető vagy, de sok minden befolyásolja az eredményeket a winmo alatt (moonman ne figyelj, de legfőképpen a winmo maga:D). A két n560 között én nem láttam nagy eltérést 10-20% ide-oda nem vészes, de ha megnézed az orosz tesztet ott nem ennyivel van lemaradva a HD.

    Folyamatosság: mint írtam, én is folyamatosnak látom a 6-os videót (Simpsons), de a media properties szerint 17 fps-sel játsza le... Szerintem a folyamatosnak látás csak, abból jön, hogy kicsi a kijelző. (meg talán abból, hogy nem nézzük sokáig) Abban nem vagyok biztos, hogy nem szedné szét a szem ez a framerate egy négy órás repülőút során.

    Rumos14 eredményei ott vannak a 315-ös hozzászólásban, nekem nem 10-20%-nak tűnik az eltérés az eredeti xda-s eredményhez, ráadásul nem ezekhez a régi gépekhez kellene hasonlítani, hanem mondjuk az Omnia-hoz, ott meg már óriási a különbség. (Az a701-N560 összehasonlításból látszik, hogy a kijelző felbontás nem nem sokat számít, de nem is szabadna.)

    moonman: nekem is van olyan ismerősöm, a ki szerint a Crysis 10fps-sel "megy min állat, semmi szaggatás" ;)

    WiZARD: hazamegyek leszedem és megnézem nálam mit mutat. Az 1mbit/s-et xda-s ajánlások miatt írtam, valszeg a felbontás lesz kissebb vagy nem tudom.:) [/OFF]

    iGo: tegnap talán a pda*ánia fórumában láttam, hogy már arra is van megoldás, hogy 240*400 helyett natívban felbontásban menjen az iGo 8. Alakul ez. :R

    Mod.: OFF parancs mintha nem menne :F

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák