Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz gybazsi #179 üzenetére

    Köszi szépen az infót! :R :R

    Hát, ez az offline-ba állás remélem nem fordul elő majd túl gyakran, valahol olvastam azt is, hogy állítólag android hiba, de szerintem ez kacsa, mert nem olvastam még arról, hogy androidnál ez a gond lenne, most majd egy ideig jobban figyelem a telefont, remélem nem lesz ebből gond.
    Tegnap úgy néz ki, hogy egy bugos napja volt, mert volt, hogy a mobilnet ki-bekapcsolása nem ment, csak a főmenüből tudtam bekapcsolni, de ki onnan sem, de egy újraindítás segített a dolgon. :)

    "Hát az biztos h az 1.6 sem fog örökké tartani. Ami azt illeti már most is elég sok alkalmazás van, ami legalább 2.1-et igényel, de sztem jelenleg mindenre van megoldás 1.6-on is, de mondjuk fél év múlva már nem biztos h lesz."

    Hát igen, ettől tartok én is, :( remélem mire megszűnik az 1.6-nak a támogatása, addig legalább az XDA-Developers-en összehoznak egy teljesértékű 2.1/2.2.-es romot... :)

    Ezzel kapcsolatban szeretnélek megkérdezni még, hogy tudnál ajánlani valami jó backup alkalmazást, ami működik a Tattoo-ra?
    (Gondoltam jó lenne bebiztosítani magam arra az esetre, ha esetleg az 1.6 támogatásnak lejárta után kell pl factory resetet csinálni, hogy az alkalmazásokat vissza tudjam rakni... :) )

    Bármilyen infót előre is köszi! :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák