Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz kovacs.mate #15208 üzenetére

    Szia. Mint, hogy ez egy One X fórum nem nagyon tudunk neked alternatívát ajánlani. Nekünk ez a készülék a "szerelmünk" és nem igazán van tapasztalatunk sok más készülékkel a jelenlegi felhozatalból. Először magadban el kell döntsd mire akarod használni a telefont. Mire van szükséged és mi az ami belefér. El kell döntened, hogy milyen operációs rendszert szeretnél használni mivel nincs sok átjárás a konkurensek között. Ha az egyikre bevásárolsz akkor a másikra nem viheted magaddal azt amit ott magadévá tettél még akkor sem ha a gyártó ugyanaz.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • twine

    addikt

    válasz kovacs.mate #15208 üzenetére

    Bár első körben gondoltam mégis beajánlom a ONE X-et,,,és megpróbállak meggyőzni,,hogy nem olyan nagy az a kijelző, mint amennyire használhatatlannak tűnik elsőre....De:
    Ha telefont szó szerint 6 évre tervezel venni,,akkor javaslom ne beépített aksist vegyél...(oNE X)
    "Buta" telefonoknál akár szó nélkül működhet 6 évig hibátlanul ugyanaz az aksi,(hiszen egy héten egyszer-kétszer töltöd) de az okostelót, minimum naponta töltöd, de lehet hogy naponta többször is rádugod töltőre....(felhasználástól függően) Ezt a töltési ciklust nem fogja 6 évig kihúzni,,,,(szerintem)ergo szervíz, és aksicsere....míg egy (hátlapos) telefonhoz veszel egy aksit az üzletben és te magad kicseréled...
    Viszont ha kiesik a ONE X,,nem is értem miért ebbe a topicba írtál...? :F
    Ha nem 6 évre tervezel,,csak 2-3 évre,,én nyugodt szívvel ajánlom a ONE X-et,,,,végtelenül megbízható , jól összerakott telefon ;) :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák