Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Rhino666 #263 üzenetére

    Annyira nem nagy igény a 10GB-nál nagyobb tárhely.

    Én:
    - elég sokat fotózok a telefonnal, mert mindig nálam van. Egy kép legyen durván 1MB.
    - videózok: 1 perc 720p videó durván 100MB
    - zenéknek nekem nem kell olyan sok hely, 500MB elég, de legyen max 1GB
    - sokat utazok, és sokszor filmezek közben, így filmeket is teszek a telefonra. Egy film mondjuk 1,5GB - van, hogy 4-5 film is van a telón, de előfordult már több is (meg sorozatból is egész évadok).
    - és akkor ott vannak az egyéb adatok, amiket lehet tárolni a telefonon, illetve programok és játékok is (amik már-már elérik az 1GB-ot is néha).

    Máris túlléptük a rendelkezésre álló 10GB-ot.

    Nyilván nem teljesen átlagos az én "háttértár-fogyasztásom", de nem is egyedi. Van olyan ismerősöm, aki csak zenével képes lenne telepakolni a 10GB-ot, mert neki az úgy jó.

    De attól szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák. Neked a 10GB feletti tárhelyigény az abszurd, nekem meg az az alatti;)

    mmate2012: passz. Ha jól emlékszem, Sensation még nem támogatta az OTG-t (S2 meg N8 viszont simán), így könnyen lehet, hogy most is mellőzte ezt a funkciót a HTC.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák