Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brillians

    csendes tag

    Reménykedtem benne, hogy idén nyáron a Sensation-öm (jelen pillanatban Nokia 225-öm) utódjaként fogok rá tekinteni, de kissé csalódott vagyok. Bár a kinézet engem pont nem zavar, mert gyönyörű telefon a káva ellenére is, inkább ez a melegedős, hardveres, kamerás, gyengébb üzemidős dolog aggaszt. Ha ezek mind tökéletesek lennének (vagy akár "csak" nagyon jók), akkor az ára ellenére is leadnám a rendelést, legfeljebb még +1-2 hónap csúszással. Így viszont vagy elgondolkozok, hogy inkább M8, vagy várok még egy évet. Kiderül...

    Kissé idegesítő azért, hogy anno a Szenzációnak, mint ügyeletes flagship-nek az ára 130-140ezer körül volt, most meg már durván egy 100-assal drágább minden. :(((

  • brillians

    csendes tag

    válasz Blyan #232 üzenetére

    200 Ft az euró olyan régen volt, hogy még óvodába sem jártam akkor (sőt, még nem is euró volt a neve), szóval ezek az árfolyamadatok nem teljesen tükrözik a valóságot. Bár igazából lényegtelen. Még jó, hogy a komment írása közben visszanéztem a topikba és megláttam, hogy kijavítottad magad, pedig már kötekedni akartam, bocsi. :D

    Oké, hogy valuta meg egyebek, de a jelenlegi kritikus dollárárfolyammal számolva is ~65 ezer Ft eltérés van a két eszköz között, ha az általad adott árakat nézzük. Akkor Sensei: ~100e, most M9: ~165e. Ezzel így nem is lenne bajom perpillanat, viszont anno hazai kezdőár 150e volt, ez meg ugyebár 240e. Tudom, az ÁFA meg anyám kínja is közrejátszik, hogy ennyire másabbak az árak, de mégis hatalmas az árkülönbség.

    (Igen, igazából most kifejtettem miért is idegesít a kezdőár, szóval ugyanott vagyok, ahol az előbb is, csak kb. kusza az egész szövegem és hülye vagyok az ilyen pénzes témákhoz.)

Új hozzászólás Aktív témák