Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof83

    aktív tag

    2 napja vettem, nagyon nagyon elégedett vagyok vele!!!
    A cikkben említett rés a hátlapon nálam nincs, vagy egyedi hiba lehetett, vagy azóta javította a HTC. (esetleg érdemes lenne megemlíteni a cikkben, mert nálam egy darabig visszatartó erő volt a vásárlásnál)

    A WP7 nekem nagyon tettszik, egyszerű, gyors, felhasználó barát.
    Ami Mac használóként külön nagyon jó az a "WP7 Connector for Mac" program amivel az iTunes-ból tudom szinkronizálni a zenéimet, a filmeket, és az iPhoto-ból a képeket!!!

    Apró bugok néha még vannak, ilyen például hogy néha nem érzékeli a telefon hogy ki akarom nyitni, hiába taperolom.
    A másik, hogy ma reggel ébresztésnél lefagyott, így el is aludtam (még szerencse hogy saját magam főnöke vagyok :) ), majd mikor észrevettem és elkezdtem nyomkodni magától újraindult.
    Ilyet csinált másnál is?

    Összességében nagyon elégedett vagyok vele, és azt kell hogy mondjam hogy az iPhone-os használós állóvízemben egy üde színfolt a WP7.
    Azt hiszem erőlködés nélkül fel tudja venni az oprendszer a versenyt az iOS-el, mert ugyanolyan egyszerű, és érthető, és minden logikus benne.

    A HD7-et pedig ajánlom mindenkinek mert gyönyörű szép, igényes készülék, és az ára is már 100e alatt van (annál pedig jóval többet ér) !!

Új hozzászólás Aktív témák