Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Dictator^ #1565 üzenetére

    akkor tehát ugyanúgy jártál, mint én - vagyis egyik ismerősöm. az XXL eddig nyugat-európai (405) UK romokkal árulta, szintén UK töltővel, és saját kezűleg hozzácsomagolt átalakítóval. úgy tűnik, most egy szállítmány a német Vodafone-tól jött, a töltő is eu szabvány.

    dolgok:

    1. ezzel önmagában nincs gond, a német vodánál lehet kapni feltöltőkártyával is és a készülékek függetlenek.
    2. a magyar nyelvet könnyen lepucolhatod, tolj egy hard resetet, induláskor kapsz egy nyelvválasztó képernyőt, válaszd az angolt.
    3. frissebb, vagy főzött romot csak HSPL-lel tudsz feltenni, én az angol 1.66-os tettem rá.
    4. a serialoddal semmilyen nem-németvodás romot nem fogsz tudni letölteni.
    5. mivel HSPL-t csak eredeti rom kártyáról való installálásával tudsz leszedni, a vodás rom pedig nem található meg letölthetőként (hidd el, napokon át kerestem), ez egyelőre nem megoldható. én most abban reménykedem, hogy a német voda nemsokára kitolja a saját 1.66-os romját és akkor azt elteszem gariztatás/HSLP uninstall esetére jól. amúgy a garivesztésen túl :D semmi hátulütője nincs a HSPL-nek, de ha nem bízol magadban még annyira, egyelőre elégedj meg egy hard resetttel és az angol nyelv választásával.

    esetleg meg lehet kérdezni az XXL-t, hogy akkor ezt most hogy is gondolták...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák