Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kridli

    tag

    válasz NTonee #852 üzenetére

    Egy dologgal vitatkoznék, lehet hogy az andoid-ban is szarul van a név kezelés, de a peoples, a messages és a dialer alkalmazás is HTC által készített és nam alap android, úgyhogy a HTC csinálta meg úgy, hogy csak az alap telefonkönyben cserélhető fel, máshol nem.

    Az árról nem akarok vitatkozni, mindenki úgy veszi és annyiért amennyiért akarja, de azért azt ismerd el, hogy jelenleg ez egy felső kategóriás készülék. A két magosak nyilván nagyságrenddel drágábbak, de az egy magos készülékek között ez az egyik legdrágább (lehet, hogy az arc éppen drágább valamivel, de ez az _egyik_ legdrágább).

    Mindenki máshogy tolerálja a hibákat, meg alap funkciókhoz is alkalmazásokat kell letöltögetnie, én kiakadtam kissé erre a telefonra, főleg amiatt, mert frissítések nem nagyon várhatóak hozzá. Az biztos, hogy HTC-t többet nem veszek, és valószínűleg Android-ot sem. 2 évig most ez marad, és muszáj lesz megszoknom, meglátjuk a konkurencia hova fejlődik addig.

    Ja +1 baki, amit elfelejtettem a múltkor. Éjszaka flight mode-ba szoktam rakni, mert ez a legegyszerűbb mód arra, hogy ne zavarjon meg csörgés, de reggel ébresszen. Na ilyenkor volt rá példa, hogy reggelre a wifi valahogy bekapcsolódott... Flight módban ez érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák