Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NTonee

    veterán

    válasz kridli #849 üzenetére

    Nekem is az elő androidos telóm, csak fogdosás szinten volt nálam pár darab. Az előző winmo (6.1) volt, HTC Kaiser. Nehéz átállni, nekem sem volt egyszerű. A beállítások szerintem sokkal bonyolultabban vannak megoldva, mint a winmo alatt. Az értesítések hangjaival 4 napot szórakoztam, mire megtaláltam, hogy mit és hol lehet beállítani. Az android sem tökéletes, ahogy egyik rendszer sem. Nem véletlen, hogy ilyen rövid idő alatt már 2.3-nál járunk. Mindig van mit hegeszteni rajta.
    A Sense sem 100%-os, vannak benne bugok, pl pont ezek a frissítéses dolgok állnak meg néha. Ennek ellenére még mindig a legszebb és leghasználhatóbb felület a piacon.
    Az időjárás widget nálam frissül. Volt rá példa, hogy lemaradt, de akkor egy manuális frissítés, és megy tovább rendesen.
    A fordított nevek nem a telefon miatt vannak. Ez az android. De így volt ez a winmoban is már. Egyszer rá kell szánni magad, hogy rendbe tedd. Biztos van erre is valami egyszerűbb megoldás, mint egyesével kínlódni. De én nem foglalkoztam vele. Megszoktam, hogy így van.
    A google fordítót szerintem eleve felejtsd el. Sosem volt jó. Nem csak a telefonban, sehol sem. :)
    Hogy a T-nél mennyibe kerül, az ügyfél függő is. Nekem 82ezerért adták volna. Az való igaz, hogy a SGS2 érdekes módon elég közel lett belőve a DS-hez. De itt nem a DS drága, hanem az SGS2 lett túl olcsó. Az Samu független ára 160e körül mozog, a DS pedig 105ezer. A T-nél pedig csak 25ezer a különbség. Az olcsóbb szolgáltatós androidos telók között, ha szétnézel, láthatod, hogy egyik sem tud ennyit mint ez.
    Én úgy döntöttem, hogy jobb lesz nekem, ha gyári függetlenként veszem meg. Nem csipázom túlzottan, hogy a T belepiszkál a romba. 82ezer helyett 105ezerért vettem. Ennyi pluszt megér, hogy ne idegeskedjek a T hülyeségei miatt. Van egy olyan sejtésem, hogy a fagyásaid, összeomlások között van olyan hiba is, amit a piszkált rom okoz.

Új hozzászólás Aktív témák