Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sssz

    őstag

    válasz DigitalF888 #5659 üzenetére

    mindenképpen. a gorilla glass csak a nagyobb ütések ellen nyújt (valamennyi védelmet). neke mindig az első dolgom megvenni rá a fóliát. általában ugyanazt a márkát használtam eddig minden telefonomra, mert nekem nagyon bevált. brando ultra clear protector plus. tény, nem olcsó, de nagyon sok kellemetlenségtől megóvott már.

    hoffman_:
    szerintem ezeket nézd meg:
    1. összsezerelés (pl a kamerál rendesen illeszkednek-e a műnyaghoz (nincs e rés); a kijelző rendesen be van-e építve a házba, illetve mindenhol egyformán
    2. kapcsold be, rakd bele a simedet, nézd meg, hogy wifi működik-e, gps működik-e (engedniük kell, mert ez volt az egyik hibajelenséged), bluetooth működik-e. ha van mobilneted vagy helyben van wifi töltsd le a marketről a gps test programot.
    3. rázogad meg működés közben, hogy nem-e lötyög benne az akksi, mert olyankor ha nem érintkezik rendesen akkkor kikapcsolhat és újraindulhat
    4. ha alaplapot is cseréltek akkor új imei számot kell kapnia (szóval ha a szervízlapon az van hogy cseréltek és mégsincs új imei akkor át akarnak verni)
    5. nyiss meg egyszerre pár programot, futass több dolgot egyszerre, hogy kiderüljön lefagy-e.

    ennyi jut eszembe hirtelen:)

    Sok sikert az átvételnél és ne kapkodd el!

    [ Szerkesztve ]

    szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

  • appel

    őstag

    válasz DigitalF888 #5659 üzenetére

    Előző telefonomon is GG volt, ezen is az van...a régire nem igazán vigyáztam, sőt egyszer buliban meg is mutattam haveroknak, hogy mennyire ellenáll a karcnak...na azt is kibírta sérülés nélkül :)
    én a fóliát utálom, de a toknak soha nem voltam ellene...csak egy kicsit kell vigyázni rá és akkor jól bírja...

Új hozzászólás Aktív témák