Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagkri01

    őstag

    válasz Jim Tonic #146 üzenetére

    Kérlek dual simes telefonos negatív tapasztalataidat oszd már meg velem, mert szerintem a mindennapi életben még nem valószínű, hogy használtál dual simes készüléket. Sokadjára írom, hogy azon kívül, hogy megtudod valaki keresett a másik kártyán (amit amúgy is megtudsz a szolgáltatónak hála) nincs értelme a dual active-nak. A mobilnetre való föl le csatlakozást aku időben észre nem veszed az biztos. A skypet pedig nem tudom, hogy használtad-e egyáltalán már mobilon, én már igen (igaz nem mostanában azóta volt pár frissítés), de még wifire csatlakozva is megszakad a beszélgetés ha gsm hálózaton hívnak.
    Szinkronizálás során pedig abba a kib@szott cache-be tölti-be a cuccokat ezért van, hogy mobilnet nélkül is eltudod olvasni a már szinkronizált leveleket, facebook bejegyzéseket. De nem magyarázok neked többet, mert szinte 100-ra veszem, hogy még sosem használtál dual simes telót, de lehet, hogy még androidot sem.

    [ Szerkesztve ]

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Új hozzászólás Aktív témák