Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz elmepocok #37 üzenetére

    Hát... tény, hogy behányt a power gombom a RN4-en, de mint kiderült, valami kapcsolat volt a közelségérzékelő szenzor és a bekapcs gomb hibája között, de végül kicserélték az alaplapomat gariban, úgyhogy szavam nem lehet, meg a kijelző is hangyányit besárgult egy helyen, ha nagyon néztem, akkor talán látszott is, de kicserélték a kijelzőmet is gariban, úgyhogy az egy éves telefonom totál új, a házán egy karc sincs mai napig (azt nem cserélték ki), az egy éves kijelzőn 2db hajszálkarc volt, pedig védelem összesen egy napot nem volt rajta, a házon meg hetente kétszer pár órára van tok, amikor otthon nagyobb melóba vágom a fejszémet, hogy ne a telefont fogjam meg koszos kézzel, amikor hívnak.
    De Páromnak ilyen telefonja van, csak Neki semmi baja nincs vele, Anyámnak is ilyen telója van, csak semmi baja nincs vele (én strapálom keményen, naponta töltöm, ami 6-7 óra kijelzőidőt is jelent sokszor film vagy navi mellett), úgyhogy ha egy év után forma-forma újra cserélik és két év után másikat kell vennem 60 Mátyás királyért, asszem nem fogok Samu J3 2006-ot venni hasonló árban egy évre, hanem maradok ezeknél a gyártóknál és termékeiknél.

    Ezt csak azért írtam, hogy a kontra mellett legyen egy pro is.

Új hozzászólás Aktív témák