Hirdetés

2018. július 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Ennyi pénzért én mást vennék, nem ezt...

(#2) kelly416

kelly416
(PH! addikt)

A HTC HD2, és néhány utódja annyira jó kis telefonok voltak, tényleg kiemelte a gyártót a tömegből, de mostanra szegényeket nagyon sajnálom, valahol félre ment valami, és azóta sem tudnak talpra állni. Ez is vicc kategóriába sorolható, de telefon kategóriában nem nagyon állja meg a helyét. :(

(#3) Melafoto válasza zozzo72 (#1) üzenetére

Melafoto
(senior tag)

+1

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock)

(#4) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Ennyi pénzért ez egy rossz vicc sajnos. :(

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#5) atike

atike
(PH! nagyúr)

Annyira azért nem rossz.... :U Az ára túlzás úgy HTC-sen az tény... :)

(#6) PowerBuldog válasza atike (#5) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

az viszont jóval zavaróbb, hogy maga a rendszer is képes megakadni, lassan reagálni egyszerű lapozásoknál vagy alkalmazásváltáskor.

Szerintem ha már valaki 80e-ért vesz egy telefont akkor ez egyáltalán nem elfogadható. :N

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#7) zozzo72 válasza atike (#5) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Már 5 éve ez megy Htc- nél.

Lásd: desire 600 százhúsz kezdőárral.

(#8) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Várom a szokásos HTC-fanokat, akik szerint nem rossz ez, meg inkább ez, mint a kínai 2/3 vagy 1/2 áron. Pedig nem, ez így szimplán nem jó ennyiért.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#9) Cifu válasza atike (#5) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én is ezen gondolkoztam, mert hát van jack, van értesítési led, van értékelhető kamera képesség...
Aztán belegondoltam, hogy pár napja néztem a Motorolla Moto G6-ot, és hát azonos áron is van ezzel kb...

Abban is Snapi 450 van, 3GB RAM és 32GB tárhely mellett.
Viszont... a kijelző 2160 x 1080 pixel felbontású, van giroszkóp és minden egyéb, itt kimaradt érzékelő.

Szóval még nem is a Xiaomi, de egy Motorola ellen is csúnyán elvérzik a Desire 12+

Szóval nem, sorry, de ez így rossz...

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#10) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nos, urak, még mindig rossz vétel a P20 Lite 100 ezerért? :)

Csapoati, nem szeretem, amikor annyit írnak, hogy feleennyiért, meg harmadennyiért, de ezért a telefonért én egy ötvenesnél többet egészen biztosan nem adnék. Most így a teszt után még a negyvenen is gondolkodnék.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#11) Cifu válasza janeszgol (#10) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen, mert.... NOCCS!

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#12) san01 válasza Csapoati (#8) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Eddig se mondta senki szerintem, hogy a HTC középkategóriás telefonjai jó vételek, ha ilyen kategóriában keresnék, nem a HTC-t választanám. Ennyiért valóban sok és lehet jobbat találni, mint például a Mi A1.

HTC Klubban -5k-val olcsóbb, bár tudom, hogy itt nem számít hivatalos forrásnak. :) Mondjuk ennyiért is sok, de mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) no more

no more
(PH! addikt)

Szolgáltatónál 20 ezerért jó vétel lehet. ;] :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) zozzo72 válasza no more (#13) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

no more addiction.

:P

(#15) no more válasza zozzo72 (#14) üzenetére

no more
(PH! addikt)

:(

Így 3 évvel váltás után is azt mondom, hogy megérte lemondani róluk.

[ Szerkesztve ]

(#16) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Hogy mennyit adnék ezért a készülékért? Semennyit.

(#17) sh4d0w

sh4d0w
(PH! nagyúr)

HTC: a végtelenbe és tovább...

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#18) zozzo72 válasza no more (#15) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Szóviccet értetted, remélem?

:DDD

(#19) san01 válasza no more (#15) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Miért? Mert előtte középkategóriás telód volt, vagy 3 évvel ezelőtt jobbak voltak a középkategóriás telefonjaik? :D Ne légy már ennyire fanatik.

(#20) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Az a kamera borzalmas.
Ez így ebben a formában drága.

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#21) no more válasza san01 (#19) üzenetére

no more
(PH! addikt)

HTC One-om volt. Imádtam azt a telefont a sebessége miatt, az egyedüli probléma volt vele a 1.5 órás kijelzőidő, illetve, hogy használhatatlan fotókat lőtt nyáron (a kép 90%-a fénygömb volt). Este pedig ugye tudjuk milyen képeket lőtt. Úgyhogy nem nyert. ;)

(#18) zozzo72: Nyilván.

Egyébként a HTC ismét megválik 1500 dolgozójától. Hamarosan game over.

[ Szerkesztve ]

(#22) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

A címet látva rögtön beugrott első okos-telefonom korabeli tesztje. Akkor a Desire egyenlő volt a csúccsal, a Sense pedig tényleg Sense volt. Érzésem szerint a HTC évek óta vergődik, csapkod maga körül. Néha feljut a víz felszínére, de aztán megint alámerül.

"Nagyon furcsa manapság a Sense felületet egy szemmel láthatóan pixeles kijelzőn nézni, a 268 ppi alig haladja meg a 8 évvel ezelőtti, legelső HTC Desire-ét (ami persze akkor egy csúcsmodell volt...)."

Igen, pontosan erről beszélek ... :(((

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#23) Stauffenberg válasza sh4d0w (#17) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Pillanatnyilag inkább a Föld középpontja felé halad. :)

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#24) pszichiáter válasza <Adamsky> (#22) üzenetére

pszichiáter
(PH! addikt)

Azért 2010-ben pl. a Motorola Droid 2 (is) jobb választás volt, mint a HTC: :U
Úgyhogy 8 év után sem változott a javukra ez a helyzet.

(#25) D013

D013
(tag)

...és mégis kiadják, mert valaki ezt is meg fogja venni ennyiért. Gondolom előfizuhoz, hozzá nem értőknek, legalább új. Lehet gyengébb is mint az előző telefonja, de nem érdekes, ő ehhez nem ért. Legalább új. Elővennéd előtte a Redmi Note 5-ödet, 65ért, és még jól ki is cikizne. "Sáó...MI? Hagyámá a kínai vackaiddal, ne magyarázz, az enyém HTC, világmárka, mindenben jobb mint a tiéd." - te pedig ott csak állsz mert annyira fel vagy háborodva de valahol annyira le is sújtva hogy úgy döntessz jobb ráhagyni. Hadd nyomkodja, 2 év múlva veszi majd a Samu A6 2020-at, 120 ezerért, erős alsóközép hardverrel "Figy ez Samsung, mi van a tiédre írva?"

(#26) karldergroße

karldergroße
(senior tag)

A HTC-nek -sajnos - vége.

Nok3210-Nok3410-MotV525-Nok3120-Nok6234-Nok5310-Nok5800-Nok5310-NokC7-Sam9070-HTC M8-(HTC M9)-HTC M8-HTC 10.

(#27) Balika911 válasza zozzo72 (#18) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Mi a vicc egy olyan kifejezésben, amelyiknek adott kontextusban semmi értelme nincs? (Az 'addiction' egy egész más értelemben vett függőség mint a 'dependence' vagy 'dependency', amire gondolhattál. Egyébként meg a 'carrier-locked' a kifejezés, amit angolul még használnak is a szolgáltatófüggő telefonokra.)

[ Szerkesztve ]

(#28) zozzo72 válasza Balika911 (#27) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Név no more PH rangja addikt

(#29) Fall-N válasza atike (#5) üzenetére

Fall-N
(őstag)

De az. Már két éve is ciki lett volna, nem hogy most.

(#30) zozzo72 válasza zozzo72 (#28) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Bocs, és akkor befejezem :

no more fórumtárs szenvedélyesen szerette a HTC telókat.

Addiction egyik jelentése szenvedély.

Plusz az addikt a rangja jelenleg.

Így már frankó?

(#31) Csapoati válasza no more (#15) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Pedig anno hogy éltetted a HTC-t és fikáztad a Samsungot... Sic transit gloria mundi.

(#32) no more válasza Csapoati (#31) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Anno 3 éve t3$$. 1095 napja nem használok HTC-t $!tt3$3m.

(#33) san01 válasza no more (#32) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Mondjuk, ha Samsungra váltanék, én is számolnám a napokat, hogy mikor volt utoljára egy normális telóm. ;]

(#34) DDA40X

DDA40X
(kvázi-tag)

Nem tudtam, hogy júliusban is van április elseje..

(#35) Szabcsizz válasza san01 (#33) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Ezzel én is hasonlóan voltam, de csak addig amíg nem vettem egy Samsungot. :D

(#36) pengwin válasza Cifu (#9) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én kb. 60 ezerért vettem a Mi A1-et, amiben gyakorlatilag ugyanez a rendszerchip van, csak 4/64GB-os memória/tárhely összeállítással.
Ja, meg abban van 5GHz-es és ac-s WiFi, USB-C, gyorsabb 4G, BeiDou műholdakat is ismerő GPS, emellett akadásmentes a rendszer és kiváló a telefonálás hangminősége.

És ez már előző generációs készülék, szóval ennél már csak erősebb készülékek fognak érkezni ebbe a kategóriába. Tényleg nem alternatíva ez a HTC.

Én mondjuk ac-s WiFi nélkül már nem is vennék semmilyen eszközt, ezzel pedig elég sok középkategóriás készülék kiesik.

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#37) elmepocok válasza D013 (#25) üzenetére

elmepocok
(tag)

2-3 éve én is így voltam ezzel, még annyian sem tudták, hogy mi az, hogy Xiaomi vagy Meizu, mint most, de itt, meg úgy általában a sajtóban jókat mondtak róla, best buy, meghogy Kína a jövő, ilyesmik. Nosza felszereltem a családot, volt minden, Redmi 4kitudjami, Meizu m3, MI4c asszem, még tőlem függetlenül céges honor dual Leica kamerás nem tudom melyik is jutott valakinek éppen akkor, szóval kb. az egész pereputty kínai telefonról ketyegett.
Aztán elkezdett sárgulni a kijelző, vállalhatatlanul kopni a ház és karcolódni a kameralencse tök normális zsebben hordástól, kihullani a hátlapról a tipográfia, behányni a bekapcsológomb, hibaüzeneteket dobálni a rendszer, satöbbi. Lényeg a lényeg, még talán öcsém használja a meizut, de a kijelző kb 20%-kát sárga folt ékesíti és úgy néz ki a telefon másfél év után, mintha megjárt volna 6 drogháborút.

Szóval nekem nincs bajom a kínaival, de valahogy nem vitt rá a lélek, hogy ezek után vegyek még egyet, inkább adok nekik még néhány évet, mielőtt újra próbálkozom.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a HTC vagy Samsung jobb, de az átlag ember, akiről te írsz, az 1-1,5 évnél többre tervez egy telefonnal, amit az én merítésem alapján egy xiaomi vagy meizu még nem tud csont nélkül megugrani, de egy bejáratott, megbízhatónak tartott márka jó eséllyel igen, még ha a "vasat" nem is kapod meg vele.

(#38) no more válasza san01 (#33) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Jah, tök gáz, hogy látom a kijelzőt tűző nap alatt is.

(#39) san01 válasza no more (#38) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Meg a beégett részeket. :P

(#40) no more válasza san01 (#39) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Így van.

(#41) judas13

judas13
(őstag)

Akik szemet modon kitalaltak majd rezzenestelen arccal piacra is dobattak ezt a hogyishivjakot, na azokat az elvetemulteket kellene jol megdobalni ezekkel, masra ugyanis hasznalhatatlanok.

Ez mar a veg kezdete lesz a HTC-nel. Remelem.Az agonia talan nem tart sokaig.
Mondom ugy, h csaladban jelenleg is megy (ugy ahogy) egy 10-es toluk..

[ Szerkesztve ]

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#42) Mik76

Mik76
(tag)

Latom mar tart a szokasos "ket perc gyulolet". Hajra sracok, ne tartsatok magatokban! :DDD

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#43) RRamstein válasza janeszgol (#10) üzenetére

RRamstein
(tag)

igen :) max 60ert lenne szabad árulni :) kirin 659 ..120ert :D aki megveszi meg is érdemli :)

(#44) Csapoati válasza Mik76 (#42) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Érveid is vannak, vagy ennyivel kell beérnünk? :)

(#45) joey04 válasza janeszgol (#10) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

ennél jobb ajánlat, de nem jó!

Bazinga!

(#46) kelly416 válasza elmepocok (#37) üzenetére

kelly416
(PH! addikt)

Hát... tény, hogy behányt a power gombom a RN4-en, de mint kiderült, valami kapcsolat volt a közelségérzékelő szenzor és a bekapcs gomb hibája között, de végül kicserélték az alaplapomat gariban, úgyhogy szavam nem lehet, meg a kijelző is hangyányit besárgult egy helyen, ha nagyon néztem, akkor talán látszott is, de kicserélték a kijelzőmet is gariban, úgyhogy az egy éves telefonom totál új, a házán egy karc sincs mai napig (azt nem cserélték ki), az egy éves kijelzőn 2db hajszálkarc volt, pedig védelem összesen egy napot nem volt rajta, a házon meg hetente kétszer pár órára van tok, amikor otthon nagyobb melóba vágom a fejszémet, hogy ne a telefont fogjam meg koszos kézzel, amikor hívnak.
De Páromnak ilyen telefonja van, csak Neki semmi baja nincs vele, Anyámnak is ilyen telója van, csak semmi baja nincs vele (én strapálom keményen, naponta töltöm, ami 6-7 óra kijelzőidőt is jelent sokszor film vagy navi mellett), úgyhogy ha egy év után forma-forma újra cserélik és két év után másikat kell vennem 60 Mátyás királyért, asszem nem fogok Samu J3 2006-ot venni hasonló árban egy évre, hanem maradok ezeknél a gyártóknál és termékeiknél.

Ezt csak azért írtam, hogy a kontra mellett legyen egy pro is.

(#47) janeszgol válasza kelly416 (#46) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hát a napi 6-7 óra kijelző idő az már masszív használatot jelent szerintem. Ha így kibír egy-másfél évet egy kb 60 ezres telefon és utána elromlik, szerintem az teljesen normális. Most lehet megbotránkoztató lesz amit írok, mert 60 ezer ft sok néhány családban, de aki ennyit szán évente egy telefonra és inkább évente újat vesz ennyiért (az OS upgrade-ért se kell aggódni), ebben csak két problémát látok:

1, az átköltözés fáradalmait
2, e-szemét gyűjtése, bár ez kezelhető lenne, ha a cégek nem csesznének rá (talán a Xiaomi pont nem bagatellizálja el).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#48) Stauffenberg válasza elmepocok (#37) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Nálunk is az egész család kínait használ, csak éppen OnePlus-t, kapásból négy van a közvetlen környezetemben. ;]

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#49) elmepocok válasza kelly416 (#46) üzenetére

elmepocok
(tag)

Én ezt is minden további nélkül elhiszem, biztos vannak sokan, akik hiba nélkül, megelégedéssel használják, lehet én is mást tapasztaltam volna, ha felsőbb szegmensből válogatok, vagy épp jobb szériákat fogok ki.
Az is lehet, hogy az elmúlt 2 évben akkorát fejlődtek a gyártók ilyen minőségügy terén is, hogyha most vennék valamit, már egész más lenne a kép.

(#50) -Skylake-

-Skylake-
(őstag)

Azert az erdekelne, hogy ez miert kapott 5/10 ar/ertek aranyt.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.